БО Антитіла
Antytila

Склад гурту

Тарас Тополя

Тарас Тополя

Вокал, текст

Лідер та співзасновник гурту Антитіла, соліст, киянин, автор лірики. Волонтер та співзасновник благодійного фонду Вільні UA.
Освіта – Національний університет внутрішніх справ, слідчий.
В дитинстві Тарас грав на скрипці та співав у дитячій хоровій капелі хлопчиків імені Ревуцького.
Одружений з українською співачкою Alyosha. Має трьох дітей – син Роман, син Марко та донька Марія.
Хобі – сон.
День народження – 21 червня.

Сергій Вусик

Клавішні, аранжування

Співзасновник гурту Антитіла, продюсер, композитор, клавішник гурту. Волонтер. Родом зі Жмеринки, Вінницька область.
Освіта – Національний університет внутрішніх справ, слідчий.
З дитинства у музиці, закінчив музичну школу по класу кларнет.
Одружений, батько трьох дітей – син Даниїл, син Євген та донька Марта.
Хобі – настільні ігри з родиною.
День народження – 18 жовтня.
Дмитро Водовозов

Дмитро Водовозов

Ударні

Барабанщик гурту Антитіла. Викладач гри на барабанах у DrumArt school. Киянин.
Освіта – Київський Інститут Музики імені Р. М. Глієра. Дмитро з сім’ї музикантів, з 5 років грає на барабанах.
Одружений.
Хобі – Скаутинг.
День народження – 13 серпня

Дмитро Жолудь

Гітара

Гітарист гурту Антитіла. Родом із Інгульця, Кривий Ріг.
Освіта – Криворізький технічний університет, вища освіта за спеціальністю «Економіка підприємства», Кіровоградський національний технічний університет.
У дитинстві закінчив музичну школу по класу гітара.
Одружений має сина Назара.
День народження – 21 січня
Дмитро Жолудь
Михайло Чирко

Михайло Чирко

Бас

Бас-гітарист гурту Антитіла. Засновник і співвласник інтернет-магазину музичних інструментів та аксесуарів monkeymusic.ua. Родом із Інгульця, Кривий Ріг.
Освіта – Криворізький технічний університет, вища освіта за спеціальністю «Економіка підприємства», Кіровоградський національний технічний університет.
В дитинстві закінчив музичну школу по класу баян. Неодружений.
День народження – 18 листопада

Історія гурту

2004
Назва
Влітку 2004-го Тарас Тополя в колективі з друзями на випускному вечорі виконує власну однойменну пісню «Антитіла». У ній йдеться про протилежності, що дуже різняться, але не можуть бути один без одного. Назва пісні стане в майбутньому назвою музичної групи, а зміст, закладений у це слово, поглибиться до філософського.
2005-2006
Освіта і мрії

Тарас Тополя, народився 21.06.1987 у Київі на Подолі в родині вчителя і міліціонера. У 6 років пішов до музичної школи на клас скрипки та займався аж до вступу до університету. Навчався у 48-й гімназії міста Києва, в цей період грав в струнному ансамблі, співав у хорі при чоловічій хоровій капелі ім. Ревуцького. Хор порівнювали з Віденським хором хлопчиків. Одного разу у складі хору співав Іоану Павлу Другому у Ватикані.

У старших класах зібрав першу музичну групу. Спочатку репетиції проводили у підвалі школи, пізніше орендували репетиційну базу. Згодом музичний колектив став його основним заняттям. Оволодів грою на гітарі. Закінчив університет внутрішніх справ за спеціальністю правознавство. Як і більшість майбутніх учасників гурту мріє про велику сцену і навіть не підозрює, що у недалекому 2007-му зберуться в міцну рок-банду з неймовірно цікавим життям!

2007
Перший «Шанс»
Уся Україна вже протягом кількох років щонеділі збирається біля телевізорів на перегляд музичної програми «Шанс» на телеканалі «Інтер», де молоді й талановиті виконавці, переспівуючи чужі хіти, отримують можливість потрапити на велику сцену. АНТИТІЛА беруть участь у проекті  і вперше в історії програми співають не чужу, а власну пісню «Я не забуду першу ніч». Гурт не стає переможцем, проте отримує набагато більше – прихильність української молоді. Відразу після ефіру пісню «Я не забуду першу ніч» з офіційного сайту гурту завантажили 30 000 разів, а радіостанція «Prosto-radio» бере трек у щільну ротацію.
Перший тур
Компанія «Спека Мьюзік» запрошує АНТИТІЛА у open-air тур містами України. На майданах Києва, Чернігова, Умані, Сум, Черкас підспівували Антитілам ті, хто стали свідками дебюту гурту на великій сцені.
2008
Перезавантаження

Узимку Тарас виходить зі складу гурту, забираючи з собою і саму назву «АНТИТІЛА».

Навесні 2008-го формується сучасний склад «АНТИТІЛА» – той, який всі звикли бачити на екранах і афішах протягом останніх років. Із старого складу залишаються Тарас Тополя та барабанщик Олексій Скурідін.

До гурту входить друг і колега Тараса Тополі, прекрасний музикант Сергій Вусик, що бере на себе електронну складову в саунді команди. На бас стає Віктор Раєвський, який вірить в команду і професійно доповнює колектив. До них долучається гітарист Микита Чухрієнко.
Так формуються сучасні АНТИТІЛА. Менеджмент бере на себе Олена Красько. Усе по новому, все з чистого аркуша! Саме 2008-й рік вважається роком створення сучасних Антитіл.

Контракт

Півроку АНТИТІЛА проводять на репетиційній базі та студії, створюючи та записуючи нові пісні. У цей період гурт отримує пропозиції щодо співпраці від кількох відомих продюсерських центрів. Після ознайомлення з умовами контрактів, АНТИТІЛА відмовляються від усіх, поки не отримують запрошення від «Catapult Music». Заявлені компанією умови задовольняють обидві сторони, і влітку АНТИТІЛА підписують свій перший продюсерський контракт.

Відеокліпи, дебютний альбом

У період літа-осені 2008-го АНТИТІЛА знімають перші відео-кліпи на пісні «Маямі» та«Будувуду», а також випускають дебютний альбом «Будувуду», до якого входять 16 пісень. Вперше пісні гурту потрапляють на екрани телевізорів, а кліп «Будувуду» за два тижні доходить до вершини кліп-параду головного музичного каналу країни «М1»!

Перлини сезону

Також влітку АНТИТІЛА стають переможцями культового українського фестивалю молодих виконавців – «Перлини сезону», серед всіх фіналістів за останні 14 років його існування, з якого свого часу взяли старт такі гурти як «Океан Ельзи», «ТНМК», «ТАРТАК».

Премія «Непопса», кращий дебют року

Взимку рок-радіо «Джем –Фм» за результатами опитувань визнає гурт АНТИТІЛА кращим дебютом року, нагороджує премією «Непопса!» та вручає бронзову статуетку, вилиту у формі штекера до резетки! А відомий радіо-ведучий Олександр Стасов залучає команду до низки «непопсових» концертів.

Тур «М-TV»

Підтримуючи стрімкий старт гурту, телеканал «M-TV Україна» запрошує АНТИТІЛА у всеукраїнський тур «Запуль зірку в Ліверпуль». Разом з відомими українськими гуртами АНТИТІЛА подорожують Україною, даючи масштабні open-air концерти.

Мистецький олімп

На АНТИТІЛА звертають увагу «корифеї естради» і вносять до щорічного друкованого альманаху «Мистецький олімп 2008 – 2009» за збереження українського мелосу в сучасній молодіжній культурі. Читайте Київський Рок Клуб.

2009
European Music Awards 2009
АНТИТІЛА потрапляють у п’ятірку номінантів від України на премію EMA, телеканалу M-TV Europe.
Нові відео-кліпи
Не припиняючи творчий процес та концертну діяльність, АНТИТІЛА знімають кілька відео-кліпів на пісні з першого альбому «Бери своє» а також на сингли з майбутньої платівки «Вибирай» та «Рожеві діви». Кліпи потрапляють до ефірів музичних телеканалів і стрімко набирають популярності в інтернеті та соц-мережах. Саме тоді хлопці знайомляться з режисером кліпів Олександром Ковтуном, з яким у майбутньому започаткується масштабний проект «Невидимка».

2010
Відхід від «Catapult-music»
Влітку АНТИТІЛА, за згодою всіх сторін припиняють співробітництво з компанією «Catapult Music», а також з менеджером, та, на той час виконавчим продюсером Оленою Красько. Музиканти і вже «минулий» продюсерський центр розходяться, залишаючись друзями, і продовжують свій розвиток кожен окремо. Подальший весь менеджмент групи, і до сьогодні, відповідально бере на себе клавішник та аранжувальник Антитіл – Сергій Вусик.
Європа, «Sziget».
В один із спекотних липневих днів дзвінок Андрія Уреньова, на той час головного продюсера телеканалу M-TV, вперше відкрив Антитілам Європу, чи то пак Європі – АНТИТІЛА. Андрій повідомив, що хлопці за результатами всеукраїнського голосування обрані представляти Україну на наймасштабнішому фестивалі центральної Європи – «Sziget». На острові Sziget у Будапешті, куди вирушили з концертом АНТИТІЛА, щороку збирається понад 700 000 меломанів з усієї Європи. Гурт виступив хедлайнером MTV-Stage у п’ятий день фестивалю. Читайте Фокус.
З написанням нових пісень АНТИТІЛА знімають і «свіжі» відео. Восени, за підтримки компанії Ігора Захарченка «Феєрія мандрів», гурт відлітає до Тель-Авіву. Результатом поїздки стає кліп на пісню «Біла ворона».
Перший зимовий тур. Зародження традицій.
Взимку гурт вирушає в перший клубний тур містами України. Від Донецька до Львова, від Чернігова до Сімферополя. Всюди Антитіл зустрічають вдячні прихильники і підспівують вже добре завчені «я буду буду шаманом вуду вуду…». На той момент було непопулярно здійснювати концертні тури наприкінці зими. АНТИТІЛА починають зароджувати традиції.
2011
«Прятки»
Кілька пісень гурту стають саундтреками до російського фільму «Прятки». А самі музиканти знімаються у фільмі в ролі… самих себе – гурту АНТИТІЛА, відриваючись на камеру під «Будувуду»!
Новий драмер
АНТИТІЛА залишає барабанщик Олексій Скурідін, натомість до гурту приєднується новий з найдовшою бородою в Україні – Ерланд Сиволапов. Тепер у команді стає два Сиволапи. Максим Сиволап – старожил Антитіл, аранжувальник і незмінний учасник групи, та Ерланд Сиволапов – новий барабанщик!
«F1H2O»
Влітку в Українї відбувається грандіозна подія – етап світового чемпіонату перегонів «Формули –1» на воді «F1H2O». Київське водосховище стає місцем надводних баталій. Організатори змагань звертаються до гурту з пропозицією виступити перед гостями і також написати офіційний гімн українського етапу перегонів. АНТИТІЛА з радістю погоджуються! Так з’являється пісня «F1H2O», а згодом і відео-кліп.

 

 

Другий альбом
Восени АНТИТІЛА закінчують роботу над другим альбомом, що отримує назву «Вибирай».
І, на численні прохання фанів гучно презентують його в Києві живим виступом в концерт-холі «Crystal-Hall». А потім вони вирушають у промо-тур містами України. Цього разу до платівки входить 11 треків і 3 бонуси, серед яких російськомовна композиція «Смотри в меня». Концепція диску вирізняється соціальним спрямуванням і важчим саундом. А у піснях окрім любовної лірики АНТИТІЛА зачіпають гострі суспільно-соціальні теми.

 

 

2012
“Чартова дюжина”

Перший російськомовний сингл Антитіл  «Смотри в меня» потрапляє до відомого рокового російського хіт-параду «Чартова дюжина» радіостанції «Наше радио» і три місяці поспіль тримається в «топах»! Критики зауважують, що вперше за тривалий час молода українська група, дебютуючи, одразу підкорює вибагливого російського слухача. Дехто з українських фанів починає докоряти групі наявністю російської пісні в репертуарі і навіює хлопцям сумніви щодо правильності зробленого кроку. Але коли у Львові  переповнений вщерть зал під час сольного концерту починає вимагати хором «Смотри в меня», всі сумніви хлопців розвіюються! Стає напевно зрозуміло, що чесна музика – аполітична!

Придувалов

Культовий режисер Віктор Придувалов після тривалої творчої паузи знімає Антитілам відео на пісню «Смотри в меня», де вперше  виступає в головній ролі свого ж кліпу! Відео одразу потрапляє на численні музичні канали. Фани говорять про якісно-новий етап у розвитку гурту.

Ада Роговцева

Пісня Антитіл «А я відкривав тебе» стає саундтреком до короткометражного фільму «Собачий вальс» з Адою Роговцевою в головній ролі. Фільм входить до кіно-альманаху «Закохані в Київ». Також з’являється відео-кліп.

Літній хіт

Відчувши на собі ранню теплу весну, лідер гурту Тарас Тополя разом з аранжувальником Максимом Сиволапом пишуть пісню «І всю ніч». Кілька тижнів – і вона вже звучить в ефірі майже всіх радіо-станцій України. АНТИТІЛА, не гаючи часу, знімають відео-кліп. Пісня стає головним українським хітом літа 2012. 
 

Open-air тур 2012. Заміна барабанщика.
Восени команда вирушає у масштабний open-air тур у підтримку відомого світового боксера – Віталія Кличка! Більше двох десятків концертів від сходу до заходу, де АНТИТІЛА виступають хедлайнерами, супроводжуючи Віталія!
Під час туру неочікувано для Антитіл, і досить очікувано, як для Дніпропетровська, що давно став великим культурним центром, відбувається зустріч із Денисом Швецем, драмером декількох Дніпропетровських гуртів, а також культової команди “И друг мой грузовик”! Зустріч спричинила цікавий розвиток подій, і вже через декілька тижнів Ерланд Сиволапов залишає АНТИТІЛА, віддаючись на повну важкій музиці, а йому на зміну за барабани сідає Денис Швець.
Фючерінг з “Табула-Раса”
Беручи активну участь у суспільному житті країни, АНТИТІЛА, звичайно ж, не перестають творити. Так з’являється спільна з гуртом “Табула-Раса” пісня “Полінезійська зима”, а згодом і відео-кліп на неї! Об’єднання сучасних Антитіл з, можна сказати, легендами українського поп-року, гуртом “Табула–Раса” дає прекрасний творчий результат, і вже згодом пісня лунає з ефірів багатьох радіо-станцій, а кліп беруть в ефір більшість музичних телеканалів.

 

 

Не перериваючи творчий і концертний процес, Сергій Вусик, клавішник і аранжувальник групи, в якості композитора стає автором саундтреку до спільного україно-нігерійському фільму «Легкая, как перышко». Прем’єра фільму відбулася в Каннах.

2013
Москва, кліп “Тебе моя невеста”
АНТИТІЛА, на запрошення відомого продюсера Леоніда Бурлакова (Земфіра, Мумій Тролль), вирушають в Росію із сольним концертом у легендарному клубі “16 тонн”! Заповнений зал підспівує українською, що приємно дивує команду і надихає на написання нових пісень! Після повернення АНТИТІЛА одразу презентують сингл “Тебе моя невеста” і показують не просто кліп, а справжній екшн! Відео одразу збирає масу вражених відгуків та сотні тисяч переглядів на Youtube!

 

 

Тур “МОВА”
Лютий – травень 2013-го, за доброю традицією, ознаменувались великим зимово-весняним клубним туром, що отримав назву “МОВА”. У це слово АНТИТІЛА вклали все те найкраще, що об’єднує людей, дає їм змогу і силу виражати себе! Це були двадцять п’ять міст і містечок, тисячі людей, усмішок і, звичайно ж, чесна жива музика! Головною особливістю туру, окрім нових пісень і особливої енергетики, стала його титульна пісня, що отримала однойменну назву “МОВА” або “Їдем-їдем”! В кожному місті і селищі, де АНТИТІЛА дають концерт, на цю пісню безпосередньо під час виступу здійснюється зйомка відео, з якого, щойно відігравши фінальний концерт у вщерть заповненому клубі “Толстой” (в місті Києві), Сергій Вусик монтує відео-кліп – справжнє концертне відео, в якому у головній ролі – прихильники гурту! Не обходиться і без режисерської версії відео-кліпу. Вона навесні 2013 захоплює теле ефіри на радість режисеру відео – Олексію Веренчику, Антитілам і, звичайно ж, усім прихильникам!
“16 тонн” та “Хітовий гурт”
Початок 2013 року також знаменується для групи рядом важливих подій! АНТИТІЛА відзначені відразу в 4 номінаціях премії «Чартова дюжина» від «Нашого радіо» Москва, за творчі досягнення в області рок-н-ролу. Також гурт дає свій перший і дуже успішний концерт в Росії в легендарному московському клубі «16 тонн». На подив усіх, заповнений зал хором підспівує відомі хіти команди українською мовою.

 

 

17 травня на національній церемонії “Українська пісня року” АНТИТІЛА отримують нагороду в номінації “Хітовий гурт року”.

Протягом 2013 року АНТИТІЛА презентують ще кілька якісних відеоробіт – у травні кліп на пісню «Їдем-їдем», а в серпні – на пісню «Як ангели».

Альбом “Над полюсами”
І нарешті, 29 листопада 2013 р. в переповненому київському клубі «Caribbean Club» відбувся концерт-презентація нового альбому гурту АНТИТІЛА, який отримав назву «Над полюсами». Третій альбом гурту містить 15 пісень. Пісня «Незалежний» з нового альбому стала однією зі знакових пісень під час грудневих подій у місті Києві та неодноразово звучала зі сцени Євромайдану. До речі, самі АНТИТІЛА не приховували свою громадянську позицію і своїми виступами на сцені Євромайдану підтримували всіх тих, хто відстоював засади справжнього громадянського суспільства. Дехто з музичних критиків називає цей альбом пророчим. Адже багато пісень своїм змістом випереджають ті події, які починають відбуватися в країні.

 

 

2014
Тур “Над полюсами”

Початок 2014 року був ознаменований новим кліпом на головну пісню альбому та однойменним великим міжнародним туром – «Над полюсами». Тур розпочався 9 січня концертом у Мінську, а далі були Москва, Санкт-Петербург, переповнені майданчики Львова, Дніпропетровська, Харкова та ще понад 20 українських міст. Не дивлячись на те, що в зв’язку зі складною політичною ситуацією багато хто з артистів вирішив перервати концертну діяльність, позиція гурту АНТИТІЛА в цьому питанні була принципова – тур «Над полюсами» буде тривати до останнього. Але із загостренням подій в Україні та анексією Криму, АНТИТІЛА все ж таки скасовують декілька концертів на західній Україні, а 23 травня 2014 р. грандіозним концертом у київському надсучасному концертному залі “Sentrum” АНТИТІЛА поставили велику крапку у масштабному міжнародному турі «Над полюсами», що тривав більше 4 місяців.

Величезна черга з найвідданіших шанувальників на вході в “Sentrum” наводила на думку про те, що всередині буде гаряче! АНТИТІЛА подарували своїм шанувальникам неймовірне ексклюзивне шоу зі спеціально запрошеними друзями-музикантами та багатьма сюрпризами. Епатажні космічні танцівниці, чарівні бек-вокалістки, струнний квартет та харизматичний перкусіоніст – це були основні складові вдалого останнього шоу туру «Над полюсами». А ще був білий рояль, спеціальний відеоряд на величезному екрані, великий український прапор під сценою, хоровий спів з усім залом, вихід «на біс» і більше двох годин драйву, емоцій і неймовірних відчуттів!

Новий бас-гітарист. ВІЙНА.

Наприкінці весни лідер гурту АНТИТІЛА  Тарас Тополя та Сергій Вусик почали серйозно займатися волонтерською діяльністю, збирати кошти, закуповувати необхідні для українських воїнів амуніцію, електроніку, медикаменти та самостійно відвозити їх у зону бойових дій. За час проведення АТО доставлено на передову необхідної допомоги на сумму майже 9 000 000 гривень. До цього Тарас Тополя підтримував та піднімав ініціативу “Евакуація Крим”, а пізніше з друзями та однодумцями заснуває благодійний фонд Вільні.UA. Паралельно з цим, протягом літнього періоду АНТИТІЛА відіграли низку концерту в Україні на різноманітних фестивалях та опен-ейрах, а восени завітали з сольними концертами до міст, в яких не були у рамках останнього зимово-весняного туру «Над полюсами». 

Через розбіжності в політичних поглядах та у зв’язку зі зміною місця проживання в червні 2014 року гурт покидає Віктор Раєвський, який згодом переїжджає до Росії, а місце нового бас-гітариста займає Нікіта Астраханцев.

Дмитро Хомулко “Bobina Records” та Кадім Тарасов “Chupacabra Production”

На початку листопада, новим складом АНТИТІЛА починають працювати над четвертим альбомом. В пошуках свіжого саунду АНТИТІЛА знайомляться з Хомулко Дмитром – «BOBINA Records», з яким експериментують та шукають різноманітні варіанти нового звучання. В подальшому це знайомство буде розвиватись у плідні професійні та дружні відносини.

4 грудня 2014 відбулася всеукраїнська радіопрем’єра першого синглу з нової платівки – пісні «Завжди моя». Нова пісня має впізнаваний присмак, але з дещо інакшим, більш тяжчим звучанням. А вже 26 січня 2015 року АНТИТІЛА презентували кліп на даний трек. За втілення ідеї відео у життя відповідав відомий український режисер Кадім Тарасов. Кліп «Завжди моя» є присвятою Україні та її справжнім патріотам. Музиканти гурту АНТИТІЛА виступили у ролі метафоричних героїв, які уособили в собі міць українського духу та незламність українського народу у боротьбі за власну свободу та мирне життя.

2015
4й альбом “Все красиво”
25 березня 2015 року відбулася одна з головних подій в музичному світі України – четверта щорічна церемонія нагородження музичної премії YUNA. АНТИТІЛА номіновані в категорії «Кращий гурт», та, окрім номінації, музиканти виступили наживо під час церемонії і виконали пісню «Над полюсами».

 

 

У травні Тарас Тополя взяв участь в концертах пам’яті Кузьми Скрябіна, що трагічно загинув у автокатастрофі 2 лютого 2015 р. Тарас разом з музикантами гурту Скрябін заспівав пісню «Люди як кораблі» під час концертів у київському Палаці Спорту та на львівському стадіоні Арена Львів.

23 травня 2015 р. – дата релізу нового альбому гурту АНТИТІЛА «Все красиво».

Основна робота із запису, зведення та мастерингу альбому відбувалася на київській студії “BOBINA Records” під керівництвом звукорежисера Дмитра Хомулко.
Альбом «Все красиво» включає в себе 10 треків. Презентація альбому та нової грандіозної концертної програми «Все красиво» відбулася в одному з найкращих київських клубів “Sentrum”.

Мені тебе мало

У вересні 2015 року Кадім Тарасов створює для Антитіл другий, доволі незвичний, цікавий та інтригучий відеокліп на пісню «Мені тебе мало». Відео виходить потужним і провокаційним. Кадім Тарасов, у парі з головними героями кліпу, чи то пак, короткометражного фільму, Сергієм Вусиком, та зіркою «Playboy» Валерією Лахіною реалізовують у картині відвертий сценарій, який чудово розкриває зміст лірики, викликає численні обговорення, але не залишає нікого байдужим. Згодом, неофіційно, в музичному, творчому колі цю відео роботу оцінюють як одну з найкращих в українському шоу-бізнесі. Також Кадім Тарасов працює над короткометражним фільмом, в основу якого покладена нова відео робота.

АТО / У книжках

Весь цей час музиканти та їхні друзі продовжують здійснювати волонтерську діяльність. А дорогою додому, повертаючись із зони АТО, Тарас поступово пише пісню “У книжках“. Майбутній хіт стає одним з найважливіших і драматичних треків гурту АНТИТІЛА. Згодом давній друг, львівський режисер Володимир Шурубура, за сценарієм Тараса Тополі знімає на цю пісню відео. Жоден не може втримати сліз після перегляду нового кліпу. Пісня торкає найтонші струни кожної людини. Люди в соціальних мережах плачуть у коментарях. 

2016
Аншлаговий тур “Все красиво”
Подальший реліз відео-кліпу на пісню «Молоком» (режисер Олександр Швець) в черговий раз підкреслює різносторонність музики та лірики Антитіл, а також підтверджують уміння залучати до співпраці талановитих режисерів, які в повній мірі відчувають музику гурту.
Зрештою, накопичений музичний і відео-матеріал та нещодавно презентований альбом «Все красиво» спонукає гурт вирушити в тур на його підтримку. За традицією тур було розпочато концертом у Львові. Так, вперше в рамках сольних концертів, АНТИТІЛА збирають більше 35-ти повних залів та 6 аншлагів по всій країні і за кордоном.

 

 

А по завершенні зимово-весняного туру «Все красиво» стає зрозумілим, що популярність команди зростає і попереду майорить новий важливий етап творчого життя.
До складу гурту входить новий гітарист – Дмитро Жолудь.

5й альбом “Сонце”

Осінь 2016 року. Після літнього фестивального сезону, прем’єри пісні і кліпу «Танцюй» та серйозної роботи на студії гурт АНТИТІЛА без жодних пауз презентує новий альбом «Сонце». Альбом було предсталено у двох форматах: звичному всім Audio-CD та електронно-цифровому носії Flash, з ексклюзивним додатковим контентом від групи, запакований у Digipack.

Платівка містить у собі 9 композицій, в тому числі пісні «Танцюй», «Одинак», переспів композиції «Люди як кораблі» гурту «Скрябін». Згодом пісня «Одинак» стає саундтреком до однойменного серіалу на телеканалі «2+2» з Олексієм Горбуновим у головній ролі, а режисер Віктор Придувалов відгукується на пропозицію гурту і знімає відео-кліп на цю пісню.

2017
Тур “СОНЦЕ” та концертний національний рекорд.
Весна 2017-го року – команда вирушає у масштабний тур на підтримку альбому «Сонце». Потужне живе шоу почули й побачили 40 міст України та Білорусії, 10 міст Америки та Канади. Концерти відвідали більше 50 000 прихильників.
Зміцнення колективу. Дружба.
Осінь 2017 року проходить у підготовці нових релізів, а також відзначається тим, що у складі гурту стаються певні зміни. Ритм-секція команди оновлюється двома потужними музикантами – Дмитром Водовозовим і Михайлом Чирко. Вони приходять на зміну Денису Швецю та Микиті Астраханцеву, які, в свою чергу, вирішують спробувати себе у інших музичних проектах.
Там де ми є
У вересні 2017 року АНТИТІЛА починають співпрацювати з лейблом “УМИГ Мьюзік”, а взимку після осінньої роботи на студії АНТИТІЛА представляють пісню «TDME», а згодом презентують Lyric-video та офіційний відео-кліп на цю композицію. Успіх треку приносить команді перші позиції в українських чартах, а телеканал «1+1» використовує пісню в якості саундтреку до молодіжного серіалу «Школа».

 

 

2018
USA / Canada
На початку 2018 року АНТИТІЛА анонсують новий тур по США та Канаді, отримують низку пропозицій із проведення концертів у Європі, номіновані в категорії «Найкращий рок-гурт» та “Найкращий альбом” (“Сонце”) Національної музичної премії “YUNA – 2018” та разом з Максимом Сиволапом працюють над новим альбомом, презентація якого запланована на осінь 2018 року.
10 років гурту
Під час туру Америкою Антитіла дізнаються, що отримали нагороду Золота Жар-Птиця у номінації найкращий рок-гурт. У червні 2018 року гурту Антитіла виповнюється 10 років!
Гучне святкування на кораблі в серці Києва, на Дніпрі. Найближчі друзі, колеги, віданні прихильники. В цей день виходить фільм-хроніка, який став сюрпризом для прихильників, музикантів та менеджменту гурту.
Фільм

Традиційно літо гурт Антитіла зустрів найпотужнішими українськими фестивалями, де музиканти виступали хедлайнерами на головних сценах.
Мало хто знав, але в цей же період готується важлива прем’єра для гурту та проводяться зйомки на пісню “Лови момент”
Лови момент

Після успіху пісні і відеоробіт (кліп і лірик-відео) «TDME» група Антитіла у серпні презентує другу роботу з майбутнього альбому «Hello» – «Лови момент».

Відеоробота «Лови момент» побудована на щирості і від початку до кінця пронизана метафорами – в стилі Антитіл. Людські стосунки стали головним меседжем кліпу – цілісність і єдність – те, без чого люди не зможуть вижити на Землі.

На цей раз немає акторів і постановок. Вперше музиканти показали широкій аудиторії свої сім’ї. На екранах з’явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (відома співачка Alyosha), а також всі учасники зі своїми близькими.

«Лови момент» – своєрідне продовження попереднього кліпу «TDME», завершить цю серію наступна пісня з майбутнього альбому «Hello».

Режисером зйомки був Дмитро Маніфест, який разом з командою Антитіл не побоявся труднощів і пройшов цей найскладніший маршрут. Цей кліп виявився останньою спільною роботою Дмитра та команди Антитіл. Через два роки весь шоу-бізнес зазнав великої втрати, адже через важку онкологію Дмитро Маніфест пішов із життя.

LEGO

У листопаді Антитіла презентували відеороботу на пісню «LEGO», головного саундтреку до нового фільму студії «Квартал 95» «Я, ти, він, вона», який вийшов у прокат напередодні Нового 2019 року.

Після успішних короткометражних відеоробіт «TDME» та «Лови момент» з глибоким змістом, група АНТИТІЛА подарувала шанувальникам динамічну та яскраву роботу «LEGO». Творчість групи тісно пов’язана з кінематографом. Більшість робіт стала саундтреками до фільмів та серіалів. Нова пісня «LEGO» одна з таких. 

Також, вперше у зйомках кліпу прийняв(взяв) участь шостий учасник групи АНТИТІЛА – Максим Сиволап, композитор, співавтор та друг гурту.

В останній момент на знімальному майданчику команда дізнається, що до зйомок також приєднається Володимир Зеленський, відомий український комік, сценарист та актор. А вже через кілька місяців він оголосить про свій намір стати Президентом України. 

Пісня «LEGO» увійшла в шостий альбом групи АНТИТІЛА «HELLO».

Анонс стадіонного туру

Після презентації кліпу LEGO ми анонсували стадіонний тур містами України. В наших планах були такі міста як Львів, Харків, Полтава, Одеса та фінал туру в Палаці Спорту в Києві.

«Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!

Пісні, які вже полюбились мільйонам прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.

Антитіла заспівають разом із десятками тисяч рідних по духу людей. На вас чекатиме найбільша за всю історію гурту розширена музична програма під теплим літнім небом у супроводі яскравого шоу, в якій прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, «ТДМЄ» і «Лови момент» обов’язково, а також, вперше, абсолютно нові пісні із нового альбому «Hello», в якому Антитіла притримують ще декілька потужних хітів».

В основі програми будуть музичні композиції з шостого альбому «Hello», який вийде у лютому наступного року, а також найкращі хіти за весь час існування групи.

2019
Вірила

У січні 2019 року відбувається важлива прем’єра для гурту. Пісня та кліп “Вірила!.

«Вірила» – це четвертий сингл нового альбому. 

Антитіла завжди дивують своїми відеороботами, які сповнюють смислами та символами. Кліп «Вірила» не є винятком. В основу відео закладено ідею, що резонує у кожному. Щоб реалізувати задумане Антитіла подолали шлях у десять тисяч кілометрів. Зйомки відбувалися в Україні та Португалії. Поблизу Лісабона, а також у селищі Кабесейраш-ді-Башту, що біля Фафе. Одна з локацій сюжету, яка привертає увагу, це кам’яний дім Casa do Penedo, або «Будинок Флінстоунів». Він входить до топ-10 найнеординарніших споруд світу. Його унікальність полягає в тому, що будинок має вигляд скелі та стоїть на вершині пустельного пагорба. Кількома стінами для дому служать величезні валуни. В Україні були відзняті сцени у столярній майстерні. Художник-декоратор Віктор Бучковський спеціально створив цю локацію для зйомок кліпу.

Режисерами відеороботи виступили Сергій Вусик, Юрій Алексеенко та Тарас Тополя.

Пісня «Вірила» увійде у шостий альбом групи Антитіла «HELLO».

На початку 2019 року у продюсера гурту Сергія Вусика народжується третя дитина, донечка Мартуся.

Hello

Квітень 2019. Символічно в День космонавтики у Антитіл відбувається подвійна прем’єра. 

Реліз шостого студійного альбому Hello, пісні з якого вже стали на той час народними хітами та звучали по всій Україні та навіть на інших континентах. Більшість пісень та кліпів до них українці назвали пророчими.

Про кліп Hello.

В основі сюжету: постапокаліптична історія. Головний герой, якого зіграв Олексій Веренчик, фронтмент гурту Detach, повертається на планету Земля після ядерного апокаліпсису, аби перевірити чи придатна земля для життя. Олексій не тільки зіграв головну роль, а й виступив режисером. 

Після прем’єри кліпу та альбому гурт Антитіла продовжує інтенсивну підготовку до стадіонного туру містами України, який починається за місяць.

Стадіони

25 травня.

Львів, Стадіон “Арена Львів”. Перший концерт стадіонного туру Hello. 20 000 прихильників, для яких Антитіла – це більше, ніж музика. Без перебільшень, один із найважливіших днів в історії гурту.

Перший стадіонний концерт групи.

Дві з половиною години, близько 20 000 людей разом з Антитілами співали на «Арена Львів». Технічне й сценічне обладнання світового рівня та хіти, які полюбили мільйони людей по всьому світу, живий звук та відверті слова фронтмена Тараса Тополі зі сцени. Майже два роки праці команди з-понад сотнею людей, втілення сміливих ідей та режисури, сучасна візуалізація. Але й були перешкоди! Нам прогнозували дощі, а дехто вважав що спорт і футбольний матч на новому газоні стадіону важливіші за музику. Все вдалось владнати, Антитіла відстояли концерт, хоча й пішли на обмеження щодо половини стадіону, мінімізувавши загрози для газону і майбутнього матчу збірної України.

В цей же період Антитіла реалізовують міжнародну колаборацію та презентують українську версію пісні “Symphony” відомого британського гурту Clean Bandit та випускають пісню “Символи”, додавши британському хіту українського колориту та фірмового звучання гурту Антитіла.

В червні Антитіла збирають стадіони в Харкові та Полтаві. А День Незалежності 2019 ми зустрічаємо з нашими прихильниками в Одесі.

На початку осені, розуміючи, що квитки на фінальний концерт туру 17 листопада в Києві у Палаці спорту продані, Антитіла оголошують додатковий концерт 16 листопада. А за місяць до фінальних концертів першої частини туру Hello, гурт Антитіла представив нову відеороботу. Цього разу Антитіла екранізували найромантичнішу пісню – «Буде син». Це п’ята композиція з альбому «Hello», яка отримала відеопідтримку.

Буде син

Пісня «Буде син» стала рекордсменом за кількістю прослуховувань з моменту релізу лонг-плею. На YouTube каналі гурту Антитіла вона набрала понад пів мільйона переглядів. А прихильники гурту охрестили її: «головним саундтреком першого танцю молодят 2019». Протягом шести місяців Антитіла отримали велику кількість відео, де молодята танцюють свій перший танець саме під «Буде син». Ці домашні відео надихнули Антитіла до ідеї відео-кліпу, яка близька багатьом: зародження нової сім‘ї, продовження роду і, звичайно ж, спільна праця та щирі емоції радості від можливості бути разом.

Режисерами виступили учасники гурту Антитіла: Сергій Вусик та Тарас Тополя.

Stand Up

Одразу після концерту гурт Антитіла анонсує масштабний всеукраїнський та європейський тур “Hello”. З концертами у 50 українських містах, а також у Польщі та Чехії.

Гурт Антитіла презентував відеороботу на пісню «Stand up». Робота стала символічним підсумком карколомно успішного 2019 року для Антитіл. 

Для групи він став насиченим, соціально активним і дуже творчим. У 2019 році відбулося багато знакових подій: Антитіла представили п’ять кліпів та альбом «Hello», який наживо почули майже вісімдесят тисяч прихильників під час стадіонного туру Україною, два Палаци Спорту, чотири стадіони та перші концерти в Європі. 

Соліст гурту Тарас Тополя отримав почесне звання молодіжного посла UNICEF та був нагороджений орденом “За заслуги” III ступеня Президентом України. Антитіла зіткнулися з патентним тролем, що присвоїв собі тональності і темпи пісень. Їм довелося відстоювати своє право вільно творити у суді і боротися на стороні всіх українських артистів.

Рік розпочався з прем’єри роботи «Вірила», яка отримала багато відзнак протягом року та завершується прем’єрою «Stand up». Пісня увійшла у шосту платівку Hello. Її гурт презентував у квітні разом з кліпом на титульну пісню, яка дала назву альбому. Робота «Stand up» – це відео-документ історичної події для гурту Антитіла – два переповнених столичних Палаци спорту підряд. 

Емоційні кадри відеороботи передають справжню атмосферу, що панує на концертах гурту. 

Щодо родини, то за цей рік у сім’ї Антитіл сталося поповнення. Музикант і директор гурту Сергій Вусик став втретє батьком! Команда гурту також розширилася, і сьогодні у постійному складі працює п’ятнадцять осіб, а ТОВ « Антитіла» номіновано на звання «Компанія року- 2019» серед кращих підприємств України у категорії «Театральна та концертна діяльність».

«Все, що сталося у 2019 році, це логічний результат роботи великої команди однодумців і ще одне підтвердження того, що Антитіла на правильному шляху.

Наш фундамент – велика ідея того, що артист – для людей і заради людей. Ми співаємо про життя і чесні перед нашими прихильниками у всьому, що робимо. Наші пісні допомагають і дають надію багатьом людям, і вони приходять до нас на концерти, щоб відчути дещо більше ніж мелодії, щоб доєднатися до великої спільноти вільних, освічених, натхненних людей! Вони всі – наші однодумці і це наш найбільший скарб!» ,- поділився враженнями Тарас Тополя.

Що стосується року прийдешнього, то він також буде багатим на події. У січні Антитіла продовжать історію по скасуванню абсурдного патенту на ноти. Тур “Hello” у 2020 році триває та розширює географічні горизонти. Він охопить різні площадки: від театрів до стадіонів. Концерти відбудуться у понад п’ятдесяти містах України. З виступами Антитіла відвідають також концертні майданчики інших країн; Польщі, США, Канади, Чехії та інші. Список країн буде доповнюватися. Квитки вже у продажу. 

Готуються нові релізи пісень та кліпів. 

Антитілам є чим здивувати своїх прихильників у наступному році.

2020
“Птаха”

На початку лютого у Антитіл виходить спеціальна прем’єра.

В рамках проєкту Руслана Горового «Так працює пам‘ять» гурт представив рімейк пісні «Птаха» зі свого першого альбому.

Нагадаємо, 22 лютого 2015-го року, на другий рік війни, в річницю перемоги Революції Гідності, у Харкові проходила хода на підтримку єдності України.

В ній брав участь і Данило Дідік. Хода почалася біля Палацу Спорту, активісти вишикувалися в колону та рушили в напрямку майдану Свободи, однак встигли пройти лише 100 метрів, коли пролунав вибух.

Хлопець ішов попереду колони, перебував поблизу епіцентру вибуху й отримав тяжку черепно-мозкову травму. Травма призвела до коми. Наступного дня, 23 лютого 2015 року, не приходячи до тями, Данило помер. 

Життя дитини обірвалося у п’ятнадцять років. 

Тоді від вибуху міни, закладеної проросійськими терористами, загинули ще троє учасників ходи: Микола Мельничук (18 років), Вадим Рибальченко (37 років), Ігор Толмачов (52 роки).

«Пісня «Птаха» отримала нове життя, через те, що інше, дитяче життя, забрала неоголошена війна. Не зрозуміло нам одне: чому школа, у якій вчився Даня, досі не носить його імені?» – коментує соліст гурту Тарас Тополя.

Всеукраїнський тур Hello

14 лютого розпочинається всеукраїнський тур HELLO. Антитіла встигли відіграти 21 концерт. Крайній концерт відбувся 10 березня в Палаці Спорту в Харкові. А вже
12 березня вся Україна входить в затяжний період Covid-пандемії, яка затягується більше, ніж на рік.

Відверто кажучи, ця концертна пауза була корисною для всіх учасників гурту. Насичені концертні графіки гурту Антитіла не давали проводити достатньо часу з сім’єю, тому концертна пауза в три місяці дала змогу присвятити цей час сім’ї та відпочити.

У квітні стає відомо, що Тарас Тополя та його кохана дружина українська співачка Alyosha чекають на третю дитину, дівчинку.

КІНО

В червні 2020 року гурт Антитіла вирушає на зйомки в українську Сахару, Олешківські піски, що на Херсонщині та розпочинає зйомки кліпу на пісню “Кіно”. Це перша ластівка з майбутнього альбому “MLNL”

На перший погляд, легка за сюжетом робота має глибокий смисл. В основі історія, що повторюється із покоління в покоління, тисячоліттями. Весь спектр людських емоцій від милосердя до ненависті, від зради до самопожертви, від добра до зла, від захоплення до презирства — все як у житті. Відеоробота сповнена метафорами, алегоріями та символами, які завжди притаманні творчості Антитіл.

Антитіла перші в Україні артисти, які наважилися так масштабно втілити стилістику жанру Steampunk у музичному відео. Близько сотні костюмів, відточених до дрібниць, збудована з нуля, багатотонна циркова декорація в пустелі, кардинальне перевтілення Тараса Тополі, справжні фокуси від Magic Five.

У серпні 2020 року у Тараса Тополі та його дружини співачки Alyosha народжується третя дитина, донечка Марія Тополя.

У жовтні 2020 року Антитіла першими вирішують продовжити всеукраїнський тур та поїхати з концертами в новій реальності – з обмеженнями, карантинними нормами та починають грати по 2 концерти вдень, а подекуди і по 3 концерти на 2 дні в одному місті. За період осінь-листопад 2020 року Антитіла відіграли концерти ще в 10 містах України.

Наприкнці року гурт Антитіла бере участь в Новорічних та різдвяних зйомках та випускає кілька українських колядок: “Щедрик”, “Небо і Земля”.

2021
Hello. Продовження туру

Гурт Антитіла доповнює та продовжує тур Hello. За 2021 рік гурт Антитіла зіграє концерти більше, ніж в 25 містах України.

Також гурт починає розповідати про реалії українських гастролей в Щоденниках туру.

Щоденники туру Hello:

У травні лідер гурту Антитіла бере участь у масштабному міжнародному проекті Олександра Пономарьова “12 мов Христос Воскрес”, де Тарас Тополя виконує всесвітньовідомий тропар “Христос Воскрес” англійською мовою.

У червні 2021 року пісня гурту Антитіла стає гімном національної Олімпійської зарядки.

 

У перервах між концертами Антитіла організовують нову масштабну зйомку кліпу на пісню “Маскарад”

Маскарад

У липні Антитіла представляють новий масштабний відео-кліп.

Можливо, з новим українським рекордом з одночасної кількості акторів у кадрі музичного відео. Більше п‘ятиста людей в образах зомбі, сотні костюмів, кілограми гриму та професійні танці. У головних ролях: Тарас Тополя, музиканти гурту Антитіла та народний артист України Назар Задніпровський.

Артисти діляться, що дуже довго обирали трек для релізу. Після чисельних обговорень у студії, чатах та на гастролях було прийнято рішення на користь пісні «Маскарад». Бо в ній є все те, що важливо сказати і заспівати людям саме сьогодні. 

Наживо пісня “Маскарад” прозвучала ексклюзивно, вперше, на головній сцені фестивалю Atlas Weekend 9-го липня.

Традиційно літо Антитіла зустріли фестивалями та великими оупен-ейр концертами по всій Україні.

Серед найважливіших – головна сцена Atlas Weekend.

Хедлайнери фестивлю “Захід”.

Фестиваль Безвіз у Дніпрі.

Атлас Вікенд Буковель та ін.

У серпні Тарас Тополя вирушає на Чорноморські ігри у якості постійного журі протягом усіх днів дитячого фестивалю, а Антитіла приєднуються згодом у якості запрошених артистів

Також в серпні Антитіла проводять зйомки майбутньої потужної прем’єри кліпу на пісню “Стань”.

У вересні Тараса Тополю нагороджують премією “Тато року” в шоу-бізнесі за версією журналу Віва.

Lviv Edition

У вересні Антитіла вирішують провести два спеціальних концерти у Львові, де зіграли старі хіти, нові пісні, а також пісні з майбутнього альбому.

А вже в жовтні Антитіла завершують концерти всеукраїнського туру Hello та готуються до стадіонних концертів у 2022 році.

Стань

Антитіла та Марина Бех-Романчук прожили у кадрі ціле життя.

Пісня про життєвий шлях та внутрішню силу втілювати мрії з мотивуючою назвою «Стань».

В кадрі – гурт Антитіла та одна з найсильніших легкоатлеток світу – Марина Бех-Романчук.

«Стань» – це третя пісня майбутнього альбому, прем’єру якого Антитіла запланували на початок 2022 року. Після випуску альбому Антитіла планували вирушити у стадіонний тур, де представлять абсолютно нове шоу та презентують новий альбом. Перший концерт запланований на травень 2022 року у місті Дніпро. Також артисти успішно завершили тур Hello, який почали ще на початку 2020 року.

За два тижні після прем’єри української пісні “Стань” Антитіла релізять англомовну версію “And you start” і також англомовну версію кліпу.

В листопаді 2021 року в колаборації з Львівською майстернею шоколаду Антитіла випускають лімітовану колекцію цукерок “Антитіла”.

2022

В січні 2022 року Антитіла приєднуються до майбутнього фільму про Андрія Кузьменка “Я, Побєда і Берлін” та випускають один із саундтреків, нову інтерприатцію пісні “Чорнобиль Форева”.

Тарас Тополя зазначає, що це пісня його 5-6 класу і саме в цей час він вперше знайомиться з творчістю Андрія Кузьменка, зокрема з альбомами “Модна країна”, “Птахи”, “Мова риб”, “Хробак”, “Стриптиз” та ін. А у 12 років йому дарують його перший синтезатор і одна з перших пісень, яку Тарас підібрав на ньому була пісня “Чорнобиль Форева”. Знаково, що через 24 роки після цих подій Антитілам запропонували переспівати саме цю пісню.

1 лютого Антитіла, сподіваючись на кращий сценарій, анонсують нові дати стадіонного туру MLNL, який би мав пройти в травні червні 2022 року.

Усвідомлюючи неминучість вторгнення росії, а також усвідомлюючи свій громадянський обов’язок, учасники гурту Дмитро Жолудь, Сергій Вусик та Тарас Тополя 13 лютого вступають до лав територіальної оборони Києва Збройних Сил України. Через кілька днів виходить перше відео з серії “Саме те ТРО”, де Антитіла мали показати і розказати шлях вступу до ТРО, що це просто і кожен українець може це зробити. До початку повномасштабного вторгнення Антитіла спільно з силами територіальної оборони встигають випустити 1 відео.

Антитіла готуються до презентації сьомого студійного альбому MLNL, яка б мала відбутися 25 лютого. Але війна внесла свої корективи.

Війна

24 лютого 5 ранку. росія розпочала повномасштабне вторгнення на територію України, атакувавши мирні міста, а також розпочала удари по Києву. Відправивши своїх дружин в безпечні місця, Антитіла в той же день відправилися у військомат та стали на захист територіальної цілісності Української держави.

А 25 лютого відбуалася презентація альбому. Правда, трохи в інший спосіб “Сьогодні ми змінили свої музичні інструменти на зброю.

Вони вторглись в нашу державу.

Вони підло атакували міста по всій нашій країні.

Вони вбили тисячі наших громадян і продовжують це робити сьогодні.

Вони століттями знищували наших людей, землю, культуру, державність.

Але ми, попри завищену імперську величність, досі чинимо потужний спротив, і будемо його чинити ЗАВЖДИ.”

Антитіла готували новий альбом відчуваючи незворотність жахливих подій, яким хотіли надихати і підтримувати український народ, підносити українську культуру в світі.

Сьогодні ми змінили свої музичні інструменти на зброю для захисту України і приєднались до ЗСУ.

А вам, наші дорогі прихильники, жінки, що чекають своїх чоловіків і наші діти, наше майбутнє покоління – СЛУХАЙТЕ, завантажуйте. Передавайте далі і гуртуйтесь. В єдності сила і перемога.

Все інше зараз не важливо.”

Альбом доступний за посиланням.

З початку повномасштабного вторгнення Антитіла несуть службу в 130 батальйоні територіальної оборони міста Києва та виконують завдання саме в Київському регіоні. Службу несуть Тарас Тополя, Сергій Вусик та Дмитро Жолудь. Решта учасників гурту стають волонтерами та працюють над забезпеченням військових.

Також десятки інтерв’ю закордонним журналістам, аби розповісти та показати правду про війну в Україні.

Звернення до Еда Ширана

У березні Антитіла дізнаються, що в Бірмінгемі, Великобританії проводитимуть благодійний концерт на підтримку України. Музиканти вирішили звернутися до одного з хедлайнерів концерту Еда Ширана та запропонували реалізувати телеміст. Антитіла заявили, що вони не бояться грати під бомбами та готові показати світу українську столицю, Київ, яка не скорилася і не скориться ворогу, а мужньо вистояла, хоча росія прогнозувала, що зможе взяти столицю за три дні.

Відео стало настільки вірусним, що люди на усіх континентах підтримали це звернення, зрештою Ед Ширан особисто відреагував на повідомлення від гурту.

На жаль, через те, що музиканти гурту носять зброю, каски та бронежилети, а подія несе гуманітарний характер, організатори концерту відмовили в телемості Антитілам.

Натомість гурт Антитіла отримує велику підтримку від світу, а також світових зірок – Еда Ширана, Джеймса Бланта та ін. Увага світових ЗМІ то гурту зростає.

У квітні гурт Антитіла бере участь у новому проекті Олександра Пономарьова “Україна переможе”. Пісня набуває чи малої популярності та стає новим маршем для українських військових та заражає переможним настроєм усіх українців.

Ed Sheeran ft Antytila – 2Step

Команда Еда Ширана звернулася до гурту Антитіла з пропозицією створити колаборацію пісні 2Step з українським куплетом.

“Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню – це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс. 

Антитіла виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія Bobina Records, на якій ми зазвичай записували власні пісні опинилася під окупацією. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми справилися зі своєю частиною. 

В українському тексті до пісні Еда Ширана 2Step я вирішив розказати власну історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна”, – розповідає про співпрацю Тарас Тополя.

Усі виручені кошти з монетизації відео на Youtube та з роялті підуть на благодійність до Music Saves UA, проекту Всеукраїнської асоціації музичних подій. 

Антитіла зазначають, що присвячують це відео пам’яті українського режисера Дмитра Маніфеста, життя якого обірвалося занадто рано.

Режисером та продюсером відео виступив друг Дмитра Маніфеста – Дмитро Шмурак. Він зі своєю командою в неймовірно стислі терміни, професійно й бездоганно реалізував все задумане, розуміючи що гурт Антитіла буде не в змозі повноцінно долучитися до зйомок.

Пісня стає найпопулярнішою не тільки в Україні, але й набирає оборотів закордоном.

Червень

Ювілей Тараса Тополі та 14 річчя гурту Антитіла.

Традиційно 21 червня в гурту Антитіла подвійне свято – день народження лідера гурту Антитіла Тараса Тополі та день народження групи.

Топимо за своє! Робимо своє!

З року в рік 21 червня в команди Антитіл подвійне свято.

Сьогодні, як ніколи, перед нами стоїть багато викликів. 

Попри складнощі та різні життєві ситуації, ми залишаємося чесними перед собою та перед нашими прихильниками.

Наша музика про людей та для людей і буде такою завжди.

Дякуємо усім друзям, колегам, прихильниками, які роками з нами.

Далі – більше!

Знаємо, що Переможемо! Напишемо ще багато українських пісень, зіграємо ще багато гарних концертів для українців у всьому світі!

Як проходило “святкування” дня народження у відео: