HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Антитіла та Без Билета / Сольний концерт

08.12.2016 19:00
Київ, ATLAS

КВИТКИ 
https://www.concert.ua/eventpage/antitila 
https://kasa.in.ua/index.php/antytela-bez-byleta-bela..

Зустріч VK 

Зустріч FB 

 

Вперше в Україні! 
Спільний концерт гуртів «Антитіла» та «Без Билета». 
8 грудня, у столичному клубі Atlas відбудеться довгоочікуваний спільний концерт двох дружніх колективів – «Антиліта» та білоруського гурту «Без Билета». 
«Антитіла» все літо працювали над над новими піснями та звучанням. Гурт вже встиг презентувати перший сингл та відео-кліп «Танцюй». На концерті, окрім пісень з останнього альбому «Все красиво», фани гурту почують декілька нових треків, а також спільну роботу з відомим білоруським гуртом Без Білета, який запалить з Антитілами сцену Атласу. 

Танцювальні романтики «Без Билета» - це популярний колектив із Білорусі, з 17-річною історією, який регулярно збирає повні зали шанувальників. Хлопцям притаманний особливий стиль - пристрасний смарт-поп із присмаком моря. Вони запалюють та створюють настрій вечірки у будь якому залі - будь то маленький клуб чи великий майданчик. І, як кажуть-можна багато разів почути, але краще один раз побачити! 
Отже, на вас чекає потужне музичне шоу: нове звучання гурту Антитіла, романтичні історії від Без Білета та сюрприз від обох колективів. 

 

http://www.antytila.com 
http://www.bezbileta.net/ 
https://www.youtube.com/KrolikRolik 
https://www.youtube.com/beZbileta

© 2008-2021 Antytila