HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Дніпро - Стадіон «Метеор» - тур HELLO 2022

Купити квиток на Kontramarka
14.05.2022 19:00

Нова глибина навпроти нас Отакий цікавий час!

У нас є кілька важливих повідомлень для наших прихильників.

Кабінет міністрів продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.

Цілі області України досі в червоній зоні та в режимі повного чи часткового локдауну. В час, коли COVID-19 загнав всіх нас у карантин, ми маємо чітке розуміння, що масштабні концерти на великих майданчиках та стадіонах сприятимуть поширенню коронавірусу. Тому що це тисячі людей, зібраних разом, в одному місці, в один час. Дорослі, діти, люди похилого віку. Ми цього не хочемо.

Оцінивжи всі ризики, ми прийняли рішення ПЕРЕНЕСТИ УСІ СТАДІОННІ КОНЦЕРТИ на 2022 рік. Це означає, що шоу Hello трансформується в більш масштабний проект, який ми починаємо готувати та втілювати вже зараз. Ми і надалі гарантуємо найкраще світлове шоу та звук світового рівня і чекатимемо нашу зустріч у НЕКАРАНТИННОМУ 2022 році. Наразі питання здоров’я та безпеки українців – на першому місці.

Але є і хороша новина! Концерти в невеликих залах обласних та районних центрів відбудуться цього року, як тільки це дозволить ситуація. З дотриманням дистанції, 50% наповненням залу та всіх карантинних обмежень. Частина концертів ми дамо влітку, а решту – восени. Бережіть себе та близьких </div>    <script type=

© 2008-2021 Antytila