HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Павлоград - ПК - тур HELLO 2021

Купити квиток на Карабас
14.10.2021 17:00

Антитіла їдуть у Павлоград.

Перший концерт о 17:00. Другий о 19:30

КВИТКИ - https://bit.ly/3sURog9

 

Після вимушеної перерви гурт му лютому цього року продовжує свою гастрольну діяльність і стадіонними концертами у травні-червні повністю завершує історію альбому Hello. Артисти планують відвідати більше 30 міст України. До концертного графіку гурту додалися нові міста, проте у деяких музикантів з ажіотажем чекають вдруге. Квитки вже доступні у продажу.

Вже 13 лютого відбудеться перший концерт, а фінал туру планується у травні-червні на відкритих майданчиках та стадіонах в Івано-Франківську, Дніпрі, Житомирі, Тернополі, Рівному, тощо. Це останні концерти цього року, на яких прозвучить альбом «Hello» і відбудеться однойменне live-шоу.

У цей період також йде активна робота на студії і Антитіла обіцяють, що незабаром прихильники почують абсолютно нову музичну історію, яка вражатиме новим підходом до створення і звучання композицій. У прихильників буде можливість наживо почути прем’єри, адже деякі з них також звучатимуть на концертах в Україні.

Антитіла везуть альбом Hello наживо з піснями, які полюбила вся країна: «Вірила», «ТДМЕ», «Лови момент», «Буде син». На концертах прозвучить композиція «Кіно», а також улюблені пісні попередніх альбомів: «Танцюй», «Все красиво», «БудуВуду», «Люди, як кораблі» та ін.

Формат концертів поки залишається  незмінним: стадіонна сцена, адаптована під кожен концертний майданчик, величезні екрани, світлове шоу та найкращий звук в Україні. 2 години якісної живої музики, 50 % наповнення залу, по 2 концерти вдень з дотриманням усіх карантинних вимог. Усі раніше придбані квитки на концерти залишаються дійсними.

Пандемія внесла свої корективи у гастрольний графік гурту, проте Антитіла одні з небагатьох артистів, які все ж змогли провести суттєву частину турових концертів восени 2020 року. Осінні виступи артисти розпочали трьома концертами у Черкасах і закінчили 31 жовтня великими концертом у Запоріжжі, в Палаці Спорту.

«Ми продовжуємо тур присвячений альбому «Hello» і вирушаємо у його фінальну частину. Нагадаю, що перший концерт відбувся на Арені Львів у травні 2019 року, пройшло майже 2 роки і альбом «Hello» наживо почула вся країна, але все ще залишилися міста, у які ми не доїхали. Наприклад, у Дніпрі наш сольний концерт був приблизно 3 роки тому і ми знаємо, що там нас дуже чекають, ми не можемо оминути це місто. А деякі прихильники вже більше 1.5 року тримають свої квитки на концерт. Це будуть останні концерти в такому форматі. У фінальній частині туру ми хочемо  охопити якнайбільше міст, щоб не залишився без уваги кожен лист і дзвінок від наших прихильників, які бажають побачити живе шоу Hello. У нас на студії вже залежалися нові пісні. Також з нами на стадіонах виступатимуть ще 2 виконавця. Ми проводили конкурс «Hello Україна шукає таланти» і відкрили для себе нових молодих музикантів, яким ми даємо можливість виступити з нами на стадіонах.
Отже,  концерти будуть! Будуть всім Антитіла!» - ділиться фронтмен гурту Антитіла Тарас Тополя.

Нагадаємо, «Hello» - це восьмий тур гурту Антитіла, що відбувається на підтримку однойменного альбому. Він розпочався 25 травня 2019 року з «Арени-Львів» у місті Львові. Аншлаги та вісімдесят тисяч прихильників, що співали разом з гуртом на стадіонах та двічі у столичному Палаці спорту, надихнули Антитіла продовжити успішний тур.  Взимку та навесні 2020 року Антитіла відвідали більше 20 міст в Україні та призупинили тур у Палаці Спорту в Харкові через пандемію.

© 2008-2022 Antytila