HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Lviv edition - Gastroli Hall на FESTrepublic

25.09.2021 19:00

Антитіла - Lviv Edition 25-26 вересня Антитіла зі спеціальними концертами.

Два великих шоу у Львові, вперше за два роки! Український гурт, який збирає стадіони та Палаци спорту по всій країні. Під їхні пісні ловлять момент, закохуються, одружуються, підкорюють вершини та проживають кращі миттєвості свого життя. Лірика пісень та голос Тараса Тополі вже закохали в себе мільйони людей, а їхні пісні постійно стають хітами.

Львів завжди був особливим містом для гурту Антитіла. Не просто так саме з прекрасного міста Лева розпочиналися майже всі гастрольні тури гурту, і саме у Львові Антитіла зібрали свій перший стадіон у 2019. На Львівщині між Тарасом Тополею та його коханою Оленою Тополею (співачка Alyosha) зародилися романтичні стосунки, з яких утворилася міцна родина і народилося троє прекрасних дітей. Та й взагалі, у місті панує особлива, притаманна лише Львову атмосфера. Неспроста у такому місті - особливий концерт. Цього разу музиканти разом з Тарасом Тополею підготували ексклюзив для всіх прихильників. Найвизначніші пісні з усіх альбомів, витримані часом та емоціями.

Антитіла готують особливий лайнап, який прозвучить лише один раз і лише у Львові. Такого концерту більше не буде ніде.

Від Рожевих дів до Маскараду.
Від Маямі та Вибирай до Вірила та ТДМЕ.
Від Завжди моя та У книжках до Танцюй та Люди як кораблі!

“Ми зіграємо ті ліричні пісні, які, зазвичай, не потрапляють в концертну програму, а також відомі хіти, без яких неможливий жоден наш концерт . І звичайно, запрошуємо не лише львів’ян, а наших прихильників з усієї країни, адже такого концерту більше не повториться. Так, це буде щось незвичне не лише для прихильників, а й для нас”, - ділиться Тарас Тополя.

Найкраще світлове шоу, потужний звук та витримана 13-річна музична історія, яка прозвучить лише один раз. Антитіла мають, що сказати і чекатимуть вас

© 2008-2022 Antytila