HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

31.12.2013 - Український гурт Антитіла вітає усіх з Новим Роком!!!

Рік що минає, видався для гурту знаковим. Адже саме в 2013 році Антитіла презентували новий, третій за рахунком, альбом «Над полюсами»...

Також хлопці проїхали майже всією Україною з туром «МОВА», відіграли багато драйвових концертів, знімали відео, записували пісні, спілкувалися зі своїми прихильниками, одним словом робили саме те, що і повинні робити рок-музиканти.
 
2014 рік АнтитілА розпочнуть великим міжнародним туром в підтримку нового альбому «Над полюсами», група відігріє концерти у багатьох містах України, а також у Росії та Білорусі. Вже зараз відомо 33 міста, в які завітають АнтитілА з новою концертною програмою. Окрім нових пісень, відвідувачі концертів туру почують всі найкращі музичні здобутки гурту за весь час його існування.
 
Антитіла: «Гурт АнтитілА вітає всіх з наступаючими новорічними і різдвяними святами. Бажаємо всього-всього самого-самого найкращого! Щоб все у всіх вдалося, щоб радість переповнювала наші серця, щоб ми досягали успіху, поставлених цілей, були здорові і щасливі! З Новим роком! Святкуйте, веселіться і не забувайте про музику!»

29.11.2015 13:56
© 2008-2020 Antytila