HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Молоком - зйомки кліпу.

13 березня Антитіла перетнули екватор всеукраїнського туру у підтримку альбому «Все красиво» і відіграли одинадцятий концерт. А в понеділок 14 березня, розпочали зйомки кліпу на пісню «Молоком», - третій сингл з альбому «Все красиво», який був презентований у радіоефірі ще 30 липня 2015 р.

Тарас Тополя: «Випереджаючи питання, - Чому ви знімаєте кліп на пісню «Молоком» саме зараз, чому не знімали раніше, - хочу сказати, що ми не планували випускати відео на цю пісню. Але зйомки розпочато. І все це завдяки нашим прихильникам, які в кожному місті всім залом підспівували Антитілам слова пісні «Молоком». З кожним новим містом туру, на кожному концерті ми все більше розуміли, що просто зобов’язані зняти цей кліп. І тиждень тому рішення було прийняте остаточно».

Спеціально для цього кліпу, давній друг гурту Антитіла, Сергій Гресь пригнав до Києва 5літровий Chevrolet Caprice 1970 року. І за декілька днів спеціально для зйомок авто було перефарбоване з білого кольору в яскраво помаранчевий.

Режисером-оператором кліпу виступив Олександр Швець, з яким Антитіла познайомилися ще під час роботи над кліпом "Люди як кораблі". А згодом вирішили продовжити творчі експерименти і дати розкритися фантазії режисера у новому відео. В головних чоловічих ролях, у дуже відвертих образах, знімаються усі музиканти Антитіл. А одну з жіночих ролей виконала відома співачка і телеведуча каналу "М2" - Галина Завійська.

Попереду ще два дні зйомок, 14 та 15 березня, а далі монтаж та пост-продакшн.

Презентація кліпу відбудеться під час київського концерту у клубі "Sentrum", 26 березня. Квитки на концерт можна придбати тут

Через день Антитіла знов вирушають в дорогу. Тур «Все красиво» продовжується.

18 березня – Кривий Ріг, ПМІС

19 березня – Кіровоград, Провокатор

20 березня – Черкаси, Філармонія

22 березня – Запоріжжя, ПК «Дніпроспецсталь»

23 березня – Харків, ККЗ «Україна»

24 березня – Суми, Театр ім.Щепкіна

25 березня – Полтава, Villa Крокодила

26 березня – Київ, Sentrum (презентація кліпу)

01 квітня – Миколаїв, Концерт-хол «Юність»

15.03.2016 11:57
© 2008-2021 Antytila