HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Танцюй з Антитілами цієї осені!

Новий саунд у майбутньому хіті «Танцюй» від гурту Антитіла. Осінь підбиває підсумки насиченого українського open-air сезону. Влітку Антитіла завітали майже на всі фестивалі країни, не оминули й Америку та Канаду.

АНТИТІЛА - ТАНЦЮЙ / СЛУХАТИ

Без перебільшення, сотні тисяч прихильників почули і відчули альбом "Все красиво" на собі - голосно підспівуючи улюблені пісні. Але настав час для оновлення! Результатом літніх експериментів зі звучанням та лірикою групи, стала пісня «Танцюй», яка потужно відкриває новий музичний сезон і починає серію осінніх релізів групи. Окремий приємний сюрприз очікує на киян при прослуховуванні цього треку, бо в ньому ми почуємо фрагмент офіційного гімну столиці: «Як тебе не любити, Києве мій».

Тарас Тополя: "Танцюй" - це про тебе. Про того, хто відчуває мову мегаполісу. Це пульс вільного племені урбан. Відкинь умовності, і танцюй! Стань центром, зіркою, собою справжнім... Місто підкаже!"

Для усіх прихильників за океаном також є чудова новина! 17 вересня гурт Антитіла вже в котре за цей рік перетнуть Атлантику, щоб зустрітись зі своїми фанами на масштабному фестивалі «Bloor» у Торонто. Слідкуйте за анонсами на нашому офіційному сайті та у соцмережах. Попереду те, що неодмінно здивує!

Музика-аранжування: Максим Сиволап, гурт «Антитіла»

Слова: Тарас Тополя

Зведення: Дмитро Хомулко (Bobina REcords)

11.09.2016 07:27
© 2008-2021 Antytila