Гурт «АНТИТІЛА» змінив склад

У цю осінь «Антитіла» увійшли зі змінами. Нещодавно музиканти здивували своїх шанувальників фотосесією в оновленому складі.

Днями на офіційній сторінці групи у соцмережі був розміщений пост з фото групи і написом: «Спини прямо! Наші судді — не вони. Знайомтеся, новий бас-гітарист гурту Антитіла — Михайло Чирко!»

На знімку фани помітили не тільки раніше представленого барабанщика Дмитра Водовозова, а й нового бас-гітариста — Михайла Чирка. З «Антитілами» музиканта пов’язують довгі дружні стосунки, а також спільна з гітаристом Дмитром Жолудем «мала» батьківщина — місто Кривий Ріг.

Тарас Тополя, фронтмен гурту: «Час іде, люди змінюються, життя втрачає одні сенси і набуває інші. У музиці є поняття "акцентів", у житті є поняття "розстановки пріоритетів". Якщо для людини музика і творчість відходить на другий або третій план, або підміняється іншими більш приземленими категоріями, я вважаю далі йти разом сенсу немає. Але навіть так, все, що відбувається,— тільки на краще. Наш склад приємно посилився. Приходьте на концерти, і ви зрозумієте, про що я».

Скоро «Антитіла» відправляються у закордонний тур, а зараз активно готуються до нього. Також група працює над новими піснями, їх слухачі почують зовсім скоро. Про що будуть нові композиції і яким подіям вони присвячені, лідер групи поки не говорить, але підкреслює, що вони не змінять головний принцип — «Антитіла» залишаться групою для всієї родини.

Тарас Тополя: «На наші концерти приходять з дітьми, чоловіками, дружинами, батьками, онуками. І це, мабуть, найцінніше, коли люди хочуть розділити музику "Антитіл" з найближчими».

Нагадаємо, навесні цього року «Антитіла» завершили всеукраїнський тур «Сонце» концертом на вертолітному майданчику у Києві. Послухати гурт зібралося понад 4000 шанувальників. Під відкритим небом прозвучали композиції «Танцюй», «Лав», «Одинак», «Дунай», «Люди як кораблі», «Два акорди» й інші хіти з попередніх альбомів.

11.09.2017 18:24