HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Антитіла - Сонце / Live concert / Київ 2017

Навесні 2017-го року один з найпопулярніших українських гуртів Антитіла проїхав, на підтримку свого альбому "Сонце", вражаючий за своїм масштабом тур який охопив більше 50 міст в Україні, Білорусі, Америці і Канади!


Потужний звук, світло, і справжнє живе шоу відчули на собі наживо заповнені вщент тисячні зали. 
Звичайно ж Антитіла не оминули рідне місто Київ, і спеціально для киян та гостей столиці влаштували масштабну подію прямо на даху вертолітної площадки в центрі міста.

Сто кіловат звуку, чотири тисячі людей і великий живий концерт... все це вже сталося 25 травня 2017 року на схилах Дніпра і однозначно увійшло в історію сучасної української музики. 
Антитіла набирають популярності по всій країні, за її межами і націлюються на стадіони. 
А якщо ти пропустив цю непересічну подію, або ж був, але хочеш ще раз пережити ті потужні емоції, Антитіла пропонують до перегляду ексклюзивний живий лайв туру "Сонце" прямо з вертолітної площадки. Відчувай атмосферу і знайомся ближче! Так звучить сучасна українська музика.

Антитіла дякують за підтримку і дружбу: Телеканалу М2, MusicBox, компанії KLO, мережі музичних магазинів JAM.UA, радіостанції ХІТ.FM, компанії New Balance та Urban Planet.

www.antytila.com
https://www.facebook.com/antytilaofficial/
https://www.instagram.com/antytila_official/
https://itunes.apple.com/ru/artist/antitila/id713930288

20.09.2017 19:05
© 2008-2020 Antytila