HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

“Антитіла” вперше зібрали “Палац спорту” у Києві - два аншлаги поспіль

16 та 17 листопада гурт “Антитіла” відіграли два аншлагові концерти у київському Палаці спорту в рамках стадіонного туру Hello. Тарас Тополя та його команда заспівали свої найвідоміші пісні разом з багатотисячною аудиторією. Це були два дні справжнього свята української музики. Найголовніше, що “Антитіла” заявили про продовження свого туру - з 14 лютого 2020 року гурт проїде близько 45 міст: від театрів до стадіонів, від районних містечок до міст-мільйонників. Концерти заплановані не тільки в Україні, але і в Польщі та Чехії.

Коли слово справжнього чоловіка – закон!

Пунктуальність – то нині велика рідкість на теренах українського шоу-бізу, адже глядачів великих концертних майданчиків не часто балують вчасним початком концерту, тому всі були приємно здивовані, коли рівно о 19:00 погасло світло та на сцену під гучні оплески завітали зіркові гості.

16 листопада розпалювати зал Тарас запросив польський рок-гурт CHEMIA, які напередодні концерту у Києві випустили пісню українською Будь собою, чим власне і підкорили аудиторію.

17 листопада вже популярний український співак MELOVIN розпалював молоду гарячу кров у Палаці Спорту.

Занурити в хронологію становлення гурту Антиліла допомагали документальні хоум-відео на екранах, які змусили кожного ностальгувати за своїм 2008-м.

Для учасників гурту важливо було донести до фанів свій, сповнений щасливими та переломними моментами, шлях, яким вони пливли до популярності.

Коли оглядаєш зал, несвідомо замислюєшся, хто ж саме витанцьовує, стрибає, підспівує кожен хіт? В основному, це молоді хлопці та дівчата, патріоти, які горять українською музикою і їм важливо «ловити момент».

Його радість та гордість за два повних Палаци Спорту зарядила зал на максимум.

Сюрпризом для всіх став запрошений хор хлопчиків і юнаків капели ім. Л. Ревуцького. Спільне виконання хіта Там, де ми є розчулило тисячну публіку до сліз.

Кожна пісня з альбому HELLO про важливе, кожна має свою передісторію та змушує слухача поринути у філософські роздуми про життя, при цьому пританцьовуючи.

Головне — залишатися собою і мати стержень! Відверта розмова про міцні стержні, красивих дівчат, народження нового життя та як важливо, щоб поруч з тобою були надійні та вірні партнери по життю – здається, що зі сцени Тарас не оминув жодної теми, яка б не хвилювала справжнього українця.

За мирне небо над головою, якого всі ми так прагнемо, у Палаці Спорту співали патріоти з різних куточків України, яких об’єднала любов до справжньої «солов’їної» музики.

 

З матеріалів ranok.ictv.ua

20.11.2019 09:29
© 2008-2021 Antytila