HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Молодіжний посол UNICEF Ukraine Taras Topolya взяв участь у вікдритті фотовиставки UNICEF «Захист права дітей на сході України» у Верховній Раді України.

Фотовиставка організована у рамках Тижня прав людини у Верховній Раді та є частиною заходів ЮНІСЕФ з нагоди 30ї річниці Конвенції ООН про права дитини. Адже півмільйона дітей на сході нашої країни щодня стикаються з порушеннями своїх прав через бойові дії на Донбасі.

У прес-брифінгу взяли участь голова UNICEF в Україні Лотта Сільвандер, Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Дмитро Лубінець та молодіжний посол UNICEF в Україні, фронтмент гурту Антитіла Тарас Тополя.

"Мрії дітей на Сході повинні втілюватися у життя. Наразі важко говорити про мрії, коли сотні тисяч дітей не мають змогу забезпечити навіть свої базові потреби. Наша мета - привернути увагу всіх, від кого залежить майбутнє українських дітей до їх прав і спонукати працювати у напрямку їх всеосяжного забезпечення, якою б важкою не була політична та військова обстановка у країні", - зазначив на відкритті Тарас Тополя.

У рамках відкриття відбувся виступ Хору хлопчиків та юнаків муніципальної академічної чоловічої капели ім. Л. Ревуцького, в якому колись виступав Тарас Тополя. Вони акапельно виконали «Щедрик».

#тарастополя #tarastopolia #unicef_ukraine #ВРУ

04.12.2019 12:19
© 2008-2021 Antytila