HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

ПРЕМ'ЄРА! STAND UP / Підсумки 2019

ПРЕМ'ЄРА! Гурт Антитіла презентував відеороботу на пісню «Stand up». Робота стала символічним підсумком карколомно успішного року для Антитіл.

Для групи він стався насиченим, соціально активним і дуже творчим. У 2019 році відбулося багато знакових подій: Антитіла представили п’ять кліпів та альбом «Hello», який наживо почули майже вісімдесят тисяч прихильників під час стадіонного туру Україною, два Палаци Спорту, чотири стадіони та перші концерти в Європі.
Соліст гурту Тарас Тополя отримав почесне звання молодіжного посла UNICEF Ukraine та був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня Президентом України. Антитіла зіткнулися з патентним тролем, що присвоїв собі тональності і темпи пісень. Їм довелося відстоювати своє право вільно творити у суді і боротися на строні всіх українських артистів.

Рік розпочався з прем’єри роботи «Вірила», яка отримала багато відзнак протягом року та завершується прем’єрою «Stand up». Пісня увійшла у шосту платівку Hello. Її гурт презентував у квітні разом з кліпом на титульну пісню, яка дала назву альбому. Робота «Stand up» - це відео-документ історичної події для гурту Антитіла - два переповнених столичних Палаци спорту підряд.
Емоційні кадри відеороботи передають справжню атмосферу, що панує на концертах гурту.

Щодо родини, то за цей рік у сім’ї Антитіл сталося поповнення. Музикант і директор гурту Сергій Вусик став втретє батьком! Команда гурту також розширилася, і сьогодні у постійному складі працює п’ятнадцять осіб, а ТОВ « Антитіла» номіновано на звання «Компанія року- 2019» серед кращих підприємств України у категорії «Театральна та концертна діяльність».

«Все, що сталося у 2019 році, це логічний результат роботи великої команди однодумців і ще одне підтвердження того, що Антитіла на правильному шляху.
Наш фундамент - велика ідея того, що артист - для людей і заради людей. Ми співаємо про життя і чесні перед нашими прихильниками у всьому, що робимо. Наші пісні допомагають і дають надію багатьом людям, і вони приходять до нас на концерти, щоб відчути дещо більше ніж мелодії, щоб доєднатися до великої спільноти вільних, освічених, натхненних людей! Вони всі - наші однодумці і це наш найбільший скарб!»,- поділився враженнями Taras Topolya.

Що стосується року прийдешнього, то він також буде багатим на події. У січні Антитіла продовжать історію по скасуванню абсурдного патенту на ноти. Тур "Hello" у 2020 році триває та розширює географічні горизонти. Він охопить різні площадки: від театрів до стадіонів. Концерти відбудуться у понад п’ятдесяти містах України. З виступами Антитіла відвідають також концертні майданчики інших країн; Польщі, США, Канади, Чехії та інші. Список країн буде доповнюватися. Квитки вже у продажу.
Готуються нові релізи пісень та кліпів.
Антитілам є чим здивувати своїх прихильників у наступному році.

З наступаючими всіх святами!
_____________________________________
Квитки тур HELLO 2020:
http://bit.ly/35PF8lH

Багатокамерна зйомка та виробництво відео - PicOi! LIVE Production

24.12.2019 07:21
© 2008-2022 Antytila