HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Антитіла - Птаха / In honor of Danylo Didik

Антитіла заспівали в пам‘ять про Даню Дідіка. Спеціальна прем’єра. В рамках проекту «Так працює пам‘ять» гурт представив рімейк пісні «Птаха» зі свого першого альбому. Мистецька ініціатива триває вже понад 25 тижнів, її мета - через пісні, картини, прозу, поезію закарбувати пам‘ять про маленького але сильного духом українця - Данила Дідіка, який загинув від теракту.


Нагадаємо, 22 лютого 2015-го року, на другий рік війни, в річницю перемоги Революції Гідності, у Харкові проходила хода на підтримку єдності України.
В ній брав участь і Данило Дідік. Хода почалася біля Палацу Спорту, активісти вишикувалися в колону та рушили в напрямку майдану Свободи, однак встигли пройти лише 100 метрів, коли пролунав вибух.
Хлопець ішов попереду колони, перебував поблизу епіцентру вибуху й отримав тяжку черепно-мозкову травму. Травма призвела до коми. Наступного дня, 23 лютого 2015 року, не приходячи до тями, Данило помер.

Життя дитини обірвалося у п’ятнадцять років.
Тоді від вибуху міни, закладеної проросійськими терористами, загинули ще троє учасників ходи: Микола Мельничук (18 років),
Вадим Рибальченко (37 років),
Ігор Толмачов (52 роки).

Ініціатор проєкту Ruslan Gorovyi коментує:
«Немає, і не може бути таких слів, які б вгамували біль батьків Дані. Коли за свободу і незалежність гине дитина, це завжди означає, що десь хтось із нас, дорослих, недопрацював, не передбачив, не вберіг. Смерть Даньки - це нагадування, що ми відповідальні за кожен свій крок. І не лише перед собою.»
Музичний реліз Антитіла доповнили Live-відео, відзнятим у студії Bobina Records.

«Пісня «Птаха» отримала нове життя, через те, що інше, дитяче життя, забрала неоголошена війна. Не зрозуміло нам одне: чому школа, у якій вчився Даня, досі не носить його імені?» - коментує соліст гурту Taras Topolya.

Музика - Антитіла
Слова - Тарас Тополя
Зведення - Максим Сиволап
Оператор / Світло - Камінський Дмитро
Монтаж - Сергій Вусик
Кольорокорекція - Аліна Борщова
Студія звукозапису "Bobina Records"

#antytila_official #антитіла #птаха #данядідік

05.02.2020 07:37
© 2008-2021 Antytila