HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

СКОРО! АНТИТІЛА - HELLO LIVE Concert / Kyiv / Official teaser

HELLO 2019 LIVE SHOW 12 квітня альбому HELLO один рік! Саме на 12 квітня о 21:00 і запланований показ на нашому YouTube каналі одного з 2х столичних концертів туру HELLO, що відбувся у Палаці Спорту у листопаді 2019 року. До речі, на пісні з цього альбому ми зняли найбільшу кількість відеокліпів в історії групи - 7/10!

Під час першого показу концерту на ютуб, карантинним недільним вечором, всі охочі вперше зможуть вільно поспілкуватись зі всім складом Антитіла в чаті під відео, як з музикантами, так і з менеджментом групи, протягом цілих 2х годин.

За бажанням, накидати нам в цьому ж чаті запитань ще до початку перегляду.

https://youtu.be/8v-HKwHsyQs

Всі члени колективу будуть присутні в чаті під своїми справжніми іменами. Разом з цим, до кінця карантину, ми починаємо серію невідомих фактів про дуже відомі події в житті гурту Антитіла за останні 10 років. Що було насправді? Скільки це коштувало? Які непередбачувані обставини з’являлись? Як гурт вирішував їх та як це було вигадано – цікавить справді кожного?! Ми готові ділитись по-чесному.

Що ж творилося за кулісами столичного Палацу Спорту?

Всього за півгодини до найвідповідальнішого концерту з чітким до секунди графіком виходу в прямий ефір на телеканалі М1, з 10 тисячами очікуючими, вже на той момент, шанувальниками в залі, майже з річною підготовкою шоу, де було продумано кожну деталь, та сценою в мільйон гривень – не знайшлось концертних штанів для соліста групи. З певних причин, замовлені концертні костюми були пошиті лише в день концерту. Ніщо “нє предвещало бєди”, ніхто і не подумав взяти запасний, інший концертний одяг чи перевірити костюми вдень. У всіх купа інших важливіших справ. І ось, 30 хвилин до виходу на сцену, із залу чутно, як шанувальники плескають, а музиканти розуміють, що вони краще виглядають без красивих блакитних штанів, ніж в них. Михайло Чирко намотував чергове коло біля стола, бо за ці штани відповідав саме він. В повітрі повисла тиша. Кожен випадковий зайшовши в гримерку одразу отримував порцію настрою «за штани» - Сергій думав.

25 хвилин до початку концерту. Музикантами сформоване спільне кризове рішення. По суті, єдине можливе і по сьогодні - покладатися можна лише на себе і свої сили. Дмитро Водовозов, вскочивши на моноколесо, зривається в сусідній торгівельний центр Гуллівер за новими штанами для Тараса. По суті, без барабанщика концерт і не почнеш, але й прямий ефір не затримається і почнеться рівно о 20:00. На вулиці вихідний день, купа людей і ТЦ в Україні, як завжди, “майже пустий”.

13 хвилин до початку. В груповий чат приходить повідомлення, що штани куплені разом із фото у підтвердження.

8 хвилин до початку. Дмитро, як воїн, на моноколесі зі штанами влітає у гримерну. Загальний сценічний образ групи вже перероблено. З п’яти костюмів залишилось тільки два блакитних піджаки. Сергій натягнув чорні стрейчі від Жолудя. Михайло, зупинившись на півоберті біля столу та заспокоївшись, з посмішкою одягає на себе бас-гітару.

2 хвилини до початку. Гурт за кулісами. По всіх раціях організаторів та техніків пройшла новина, що штани є.

Режисери рахують відлік. Ми починаємо!

- Над концертом працювало більше 200 людей, не враховуючи ще 200 волонтерів.

- Загальна кількість людей в залі, які просканували свій квиток, не враховуючи дітей до 8 років, за інформацію наданою квитковими операторами - 9 783 чол. І Палац Спорту міг прийняти ще. Розвіяно міф про його вмісткість.

- Загальна вартість концерту більше 2 000 000 грн.

- Перший Палац Спорту був проданий майже без рекламної кампанії, за 2 місяці до дати концерту.

- В даному концертному відео повністю відсутня редакція звуку. Виконання залишилось повністю таким, як було на концерті.

- Тарас проспівав 2 концерти підряд, по 2,5 години кожен з неокріплим голосом після важкої ангіни.

- Дмитро Жолудь вперше використав для обробки звуку Кемпер 2.0, з повністю прописаними Midi командами під кожну частину, кожної пісні. І все це в прямому ефірі, без можливості тестування поведінки приладу та прописаних команд раніше в репетиційних чи концертних умовах.

- Дімчик отримав звання рятівника групи за подвиг з моноколесом. Для моноколеса була запронована зимова гума.

- Антитіла і далі продовжують працювати зі своєю улюбленою швачкою, Катериною, але Михайло тепер все робить наперед. Примірки більше не відкладаються на останній день.

#HELLOANTYTILA #HELLOTOUR #АНТИТІЛА

Follow: Instagram: https://instagram.com/antytila_official

Facebook: https://www.facebook.com/antytilaoffi...

Youtube - https://goo.gl/gBBS24

TikTok: https://vm.tiktok.com/QpqLKF/

02.04.2020 18:32
© 2008-2021 Antytila