HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

Конкурс #helloУкраїнашукаєталанти завершено!

«Антитіла» та Телеканал Україна вдячні кожному учаснику за творчість і віру у свою мрію – виступити на одній сцені з популярним українським гуртом. Детальніше...

У з'язку з Covid-19 були внесені зміни у правила конкурсу. Спільним рішенням телеканалу Україна та гурту Антитіла переможці будуть обрані наступним чином:


- 22 вересня на офіційній сторінці гурту Антитіла в Instagram (@antytila_official) буде розміщено 10 відео фіналстів. Того ж дня стартує онлайн голосування за переможця конкурсу. 

 

- 1 жовтня буде оголошена п'ятірка переможців за результами онлайн голосування та експертною думкою членів журі. Ці переможці отримають консультативну підтримку від гурту Антитіла протягом пів року, а один з них виступить на одній сцені з Антитілами на стадіонних концертах у 2021 році.


- 31 жовтня зі сцени запорізського Палацу Спорту у прямому ефірі на офіційній сторінці гурту Антитіла пролунає ім'я переможця – гурт, який виступить на п'яти стадіонах в рамках туру Hello. Концерти відбудуться у період травень-червень 2021 р.  


«Ми вдячні всім учасникам, хто приєднався до конкурса. Було сотні заявок, але ми командою передивилися кожного. Чимало цікавих та самобутніх колективів і я впевнений, що на них чекає велика сцена. Я радію і ще раз це доводить, що у нашій країні великий творчий потенціал і яскрава молодь за якою майбутне.Всім Антитіла і все буде Україна!» - поділився Taras Topolya.

15.09.2020 09:39
© 2008-2021 Antytila