HELLO ТУР 2020
Продаж відкрито

МАСКАРАД - ПРЕМ'ЄРА

ПРЕМ’ЄРА! МАСКАРАД! Вже на нашому каналі. Більше п‘ятисот людей в кадрі в образах зомбі, сотні костюмів, кілограми гриму та професійні танці! Команда Антитіл втілила черговий масштабний проект. Можливо, з новим українським рекордом з одночасної кількості акторів у кадрі музичного відео. У головних ролях: Тарас Тополя, музиканти гурту Антитіла та народний артист України Назар Задніпровський.

 

“Маскарад” - фарс, іронія на самих себе і на те, що коїться навколо нас. У музикантів є можливість говорити з людьми метафорами і образами, передавати смисли на чуттєвому, емоційному рівні.

Ця пісня - саме той випадок. Танцювальна, легка, з приспівом який одразу запам’ятовується. Проте, як завжди у Антитіл, «Маскарад» не позбавлений змісту. Я переконаний, трек стане окрасою літнього сезону, Україна буде підспівувати і підтанцьовувати (с) Taras Topolya

Це маскарад -

Мелений салат.

Це маскарад -

Пафосу парад!

Залишай свій розгорнутий коментар-враження про зомбі-маскарад тут, а також під відео на Youtube. Автори найцікавіших у кожній соцмережі - отримають ексклюзивні подарунки від гурту Антитіла, присвячені прем’єрі пісні.

09.07.2021 19:06
© 2008-2022 Antytila