Стадіонний тур HELLO
Ювілейний тур містами України

8.02.2011 - Антитіла написали саундтрек до кінофільму

Один зі свіжих треків колективу, пісня під назвою «А я відкрівав тобі» стала основною темою однієї з відеомініатюр кіноальманаху «Влюбленные в Киев».

Трек «А я відкрівав тебе» з другого альбому колективу, реліз котрого відбувся восени 2011 року. Саме тоді натхненник «Влюбленных в Киев» Володимир Хорунжий помітив музикантів і запропонував співпрацювати в рамках його нової картини.

«Влюбленные в Киев» - це продовження серії знаменитих кінозбірок короткометражних фільмів «Париж, я люблю тебе» і «Нью-Йорк, я люблю тебе». «Влюбленные в Киев» складається з 8 самостійних кіноновел від молодих українських режисерів: Тараса Ткаченка, Іллі Власова, Дениса Гамзінова, Ольги Гібелинди, Валерія Бебко, Олега Борщевського, Артема Семакіна. Головні ролі у фільмі виконали Ада Роговцева, Віталій Лінецький, Георгій Хостікоєв, Артем Семакін, Ілля Ісаєв, Олександр Яценко, Олена Фесуненко, Микола Олійник, Іван Дорн та Даша Астаф'єва. Прем'єра картини в Україні відбудеться 9 лютого.

 «Це вже другий досвід роботи групи з кінострічками», - розповів Тарас Тополя, фронтмен Антитіл. - «Дебютом став фільм «Прятки», російського режисера Дмитра Тюріна, в який увійшло три наших треки -« Буду Вуду »,« А у неї » і « Маямі ». Зараз колектив активно працює над створенням нових пісень. Незабаром на українських радіостанціях відбудеться прем'єра першої ластівки третього альбому групи - україномовного хіта «Шанхай», який чимало здивує шанувальників творчості Антитіл, адже за стилем і музикою зовсім не схожий на попередні роботи групи.

29.11.2015 11:37
Стадіонний тур HELLO
Ювілейний тур містами України
Закрити
© 2008-2019 Antytila