Стадіонний тур HELLO
Ювілейний тур містами України

30.09.2012 Антитіла і Табула Раса створили "Полінезійську зиму"

"Табула Раса" та "Антитіла" записали спільну пісню під назвою "Полінезійська зима". За основу взяли пісню "Табули Раси", текст якої дописав вокаліст гурту "АнтитілА" Тарас Тополя. Нова версія "Зими" виконується відразу на двох мовах - українській і російській.

"Ми запропонували (записати разом) таку загальну, світлу, позитивну пісню - щоб люди відчували тепло і радість, і заходили взимку з гарним настроєм і посмішками ", - говорить Тарас Тополя. 
Олег Лапоногов, вокаліст гурту Табула Раса:" Це наш обов'язок - дарувати людям посмішку. Це найголовніше, що потрібно для музиканта, коли є спілкування і гарний настрій. У пісні йдеться про нашу Землю, про нашій земній кулі, який треба берегти. І хто, як не люди можуть його зберегти. Все, що від нас вимагається, це просто любити один одного. Про це ця пісня ". 
Результат спільної роботи українських рокерів можна буде почути в листопаді цього року, на початок якого запланований вихід" Полінезійської зими "в українське радіопростір, а також побачити у відеокліпі, який планується зняти найближчим часом.

29.11.2015 12:19
Стадіонний тур HELLO
Ювілейний тур містами України
Закрити
© 2008-2019 Antytila