БО Антитіла
Antytila

BACKSTAGE / КІНО – АНТИТІЛА

17.07.20

42 градуси під сонцем, 100 сцен, більше 100 людей на локації, яскраві steampunk-образи героїв, тонни (буквально!) костюмів і гриму, більше тисячі літрів води, багато друзів та однодумців. Усе для того, аби показати та розказати вам історію! Зі смислами, підтекстами та гарною музикою.

 
Дивися як проходили зйомки кліпу КІНО у відео!
 

Слухати/завантажити трек КІНО: https://ffm.to/kdxzdor

Знімальний процес тривав п’ять днів у сорокаградусну спеку в пустелі «Олешківські піски», Херсонської області. До речі, цей національний природний парк – єдина пустеля у Європі. Спеціально для зйомок Антитіла серед пісків встановили циркове містечко з реальним однощогловим куполом, яке прикрашене символічними прапорами з літерою А та сценою. Головного героя зіграв лідер гурту Тарас Тополя. В образ фокусника йому довелося вживатися кілька місяців та вчитися жонглювати. В акторську команду оточення фокусника Антитіла запросили найкращих ілюзіоністів України та відомих блогерів Magic Five (М5): Дмитро Євтушенко, Микита Голєв, Дмитро Томашевський, Артур Томашевський, Дмитро Лукоянов. Це перша співпраця команд.

Стиль Steampunk найскладніший в кінематографі, бо є не популярним, а атмосферу в ньому створюють саме деталі. У відеороботі представлено майже сто костюмів, які не повторюються і кожен органічно з’єднаний з типажем кожного героя. Півтора місяця над костюмами працювали Мар’яна Слов’янська та Ганна Черкашина, а також актори та представники Steampunk спільноти в Україні, які були задіяні в кліпі з власними костюмами.

Режисером відеокліпу «Кіно» виступив Сергій Вусик, з підтримкою і порадами у всьому процесі вірних друзів, художників і режисерів: Ростислав Васильєв та Олексій Веренчик. Оператор – Шатохін Антон.

Продюсування зйомок Антитіла здійснили, як завжди, колективно. Автори ідеї та підбір акторів: Тарас Тополя і Сергій Вусик. Музика та аранжування – Максим Сиволап. Слова – Тарас Тополя. 24 авто + 2 грузових авто+1 фура доїхали з різних куточків України на паливі від нашого партнера мережі АЗС «KLO» Історію яка релізувалася у відеороботі вигадали у квітні.

Було 5-6 варіантів сценаріїв. Пісня кардинально змінилася 3 рази, було 5 варіантів тексту; 1,5 місяці готували костюми .5 кг прикрас на костюмі Тараса Тополі. Скуповувавли механічні годинники для костюмів.

АНТИТІЛА ДОДАТКОВО ДЯКУЮТЬ: Акторам Херсонського обласного академичного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша Керівнику Херсонського обласного Центру народної творчості Капелюшнику Володимиру Володимировичу. Директору Національного природного парку «Олешківські піски» Андрію Непрокіну. Командувачу Військово-Морських сил Збройних сил України Неїжпапі Олексію Леонідовичу Віслюку Яші (актор зі стажем 3 роки) За сцену – компанії Pr Music

Читайте також:

 • Гурт Антитіла відправиться у північно-американський тур у 2023 році

  Один з найвідоміших українських поп-рок гуртів Антитіла дасть низку концертів у США та Канаді у вересні та жовтні 2023 року.[...]
 • Бути гідним – це бути українцем!

  Гідність - це не злякавшись, стати проти сильнішого ворога. Це віддавати останнє з вірою в Перемогу світла та правди.[...]
 • Гурт Антитіла дасть перший закордонний концерт у 2023 році в Лондоні

  Один з найвідоміших українських поп-рок гуртів Антитіла дасть свій перший закордонний концерт у 2023 році у Лондоні, 26 лютого.[...]
 • Єдиний український концерт гурту Антитіла у 2022 році.

  Міленіальний концерт. Єдиний український концерт гурту Антитіла у 2022 році. 25 грудня. Львів.[...]