Antytila

COLLABORATION: CLEAN BANDIT FEAT. АНТИТІЛА

15.05.19

Володар «Ґреммі» група Clean Bandit та відомий український гурт «Антитіла» об’єдналися заради музичного експерименту.

Tuborg підтримав музичний експеримент «Антитіла» та «Clean Bandit», що буде презентований в турі "HELLO" 25 травня. Ініціативу гуртів підтримав бренд Tuborg . Музична платформа на якій працює Tuborg закликає відкрити себе для більшого та не боятися отримувати новий незвичний досвід, який може змінити життя.

Гурту «Антитіла» було запропоновано зробити свою версію одного з хітів групи Clean Bandit. «Антитіла» надали світовому хіту власне «фірмове» звучання і національний колорит, змусивши його звучати по-новому. Фронтмен групи «Антитіла» Тарас Тополя зазначив: «Цей трек надихає на творчість і пробуджує прекрасні почуття. Це і підштовхнуло до продуктивної роботи над композицією. Зовсім скоро кожен зможе оцінити плоди нашої спільної праці з британськими колегами».

Clean Bandit у свою чергу відмітив високий рівень професіоналізму групи «Антитіла»: «Перш, ніж почати нашу співпрацю з талановитим колективом, ми ретельно вивчили український ринок. Нам сподобалося звучання групи «Антитіла», їх підхід до створення музичного продукту, їх відео роботи і те, як звучать їхні пісні. Ми довірили їм нашу композицію і впевнені, що результат буде на вищому рівні». Цей оновлений трек, спонсором якого став Tuborg, покликаний надихнути меломанів на те, щоб вони готувалися для більшого, спонукаючи їх відкрити свою свідомість для нових і різноманітних вражень.»

Наразі «Антитіла» готують нову відеороботу. Подробиці гурт не розголошує, але відомо, що кліп та пісня будуть представлені 25 травня у Львові на першому концерті групи Антитіла в рамках стадіонного туру "Hello", спонсором якого виступив Tuborg. Пісня також прозвучить в інших містах України, а саме Харків, Полтава, Одеса та Київ під час live-show «Hello».

Читайте також:

 • Альбом «MLNL» гурту Антитіла на CD доступний для покупки!

  [...]
 • Cтадіонний тур MLNL переносяться на 2023 рік

  Усі концерти стадіонного туру MLNL переносяться на 2023 рік. [...]
 • Світова прем‘єра: Ед Ширан та Антитіла презентують пісню

  Ед Ширан та гурт Антитіла презентують спільну пісню - рімейк треку 2Step з останнього альбому британського артиста, у якому Тарас Тополя співає українською. [...]
 • MILLENNIAL

  Антитіла готували новий альбом відчуваючи незворотність жахливих подій, яким хотіли надихати і підтримувати український народ, підносити українську культуру в світі.[...]