БО Антитіла
Antytila

COVID 19. ПЕРЕНОС ТУРУ HELLO 2020

12.03.20

Друзі, у зв‘язку з оголошеним в Україні карантином та виконуючи постанову КМУ № 211 від 11 березня 2020 року, ми зобов’язані перенести ряд наших березневих концертів на квітень місяць.
 
 
До речі, просимо вас залишатись вдома. Дотримуватись карантинних вимог. Берегти себе і близьких.
Саме це буде наближати час для нашої з Вами зустрічі. Квитки залишаються дійсними.

Всім бути здоровими. Потужних Вам Антитіл. А ми працюємо над новою хіт-прем‘єрою.


Шоу “Hello 2020” гарантовано відбудеться у всіх заявлених українських містах, але деякі концерти в інші дати! Ніяких відмін! Поборемо короновірус разом!) Веземо Антитіла!

У договорі публічної оферти, розміщеному на сайті квиткових операторів, передбачено звільнення Сторін від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань за цією Офертою, якщо таке невиконання стало наслідком обставин непереборної сили (форс-мажорні обставини), тобто надзвичайних і невідворотних обставин, що виникли проти волі і бажання Сторін, і яким вони не могли запобігти, уникнути або передбачити. До обставин непереборної сили, зокрема, відносяться: стихійні явища (землетруси, повені, пожежі і т.п.), обставини суспільного життя (воєнні дії, надзвичайні стани, вибухи, страйки, стихійні безлади і протести, епідемії, в тому числі обмеження у зв’язку з ризиками COVID-19, та/або інших вірусів), дії та рішення державних органів влади, що включають рішення щодо протидії вірусу COVID-19 та/або іншим вірусам, заборонні заходи державних органів (заборона перевезень, валютні обмеження, міжнародні санкції заборони на торгівлю і т. п.), збої, що виникають в телекомунікаційних і енергетичних мережах. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна зі Сторін приймає на себе свій ризик наслідків форс-мажорних обставин.
Тобто ні Агент, яким є квитковий оператор, ні покупець не мають взаємних претензій один до одного в період дії форс-мажорних обставин.
Проте, щоб зменшити напругу, та підтвердити свій статус клієнт-орієнтованої компанії, квиткові оператори разом з Артистами та Організаторами заходів, проведення яких було заплановано на період з 12.03.2020 р. по 31.03.2020 року, та на які було продано квитки, роблять усе можливе, щоб покупці не втратили свої кошти, та отримали бажане – відвідування очікуваних заходів. Зараз спільними зусиллями Агента і Організаторів відбувається організація перенесення заходів на інші дати.

Антитіла не відмовляються від своїх послуг та несуть такі самі фінансові втрати та незручності. Повернення квитків накладає також додаткову комісію на артиста, що стягується з нього квитковим оператором при поверненні, та, враховуючи збитки від реклами та інших організаційних моментів, враховуючи, що карантин в країні є форс мажорними обставинами, прийнято компромісне рішення для всіх сторін ринку та з додатковим ризиком для артиста - зробити перенесення деяких концертів зі збереженням дії придбаних вже квитків та без можливості їх повернення.

 

Бажаємо всім залишатись здоровими та зберігати здоровий глузд. Веземо Антитіла. Поборемо короновірус разом!)

Всі квитки залишаються дійсними. Враховуючи форс мажорні обставини, поверненню не підлягають, та вже відкрито продаж квитків на нові дати.

УВАГА, нові дати концертів:
4.04 - Кривий Ріг - ДМІС

5.04 - Олександрія – ПК Світлопільський

6.04 - Миколаїв - ОПК

7.04 - Херсон – ККЗ Ювілейний

8.04 - Черкаси – ПК Дружби Народів (2 концерти на 17:00 та 20:00)

9.04 - Южноукраїнськ – ПК Енергетик

22.04 - Кременчук - МПК (2 концерти 17:00 та 20:00)

23.04 - Мелітополь - БК ім. Т. Г. Шевченка

24.04 - Запоріжжя - Палац Спорту

25.04 - Маріуполь - МПК

27.04 - Краматорськ - БК НКМЗ

28.04 - Сєвєродонецьк - БК Хіміків

12.05 - Суми - Манеж СУМДУ

13.05 - Шостка - ЦЕВ Палац Зірка

14.05 - Прилуки - МБК

15.05 - Ніжин - МПК

16.05 - Дніпро - Стадіон «Метеор»

18.05 - Фастів - МПК

19.05 - Васильків - МБК

21.05 - Чернівці - Літній театр

23.05 - Ів.Франківськ - Міський Стадіон «Рух»

28.05 - Ковель - ПК

30.05 - Тернопіль - Міський Стадіон

5.06 - Рівне - Стадіон Мототрек

13.06 - Житомир - Літня Естрада

30.08 - Біла Церква – Стадіон «Трудові Резерви»

 

Важливо! Концерт в Черкасах 23 березня перенесено на 20:00, 8 квітня.

Концерт в Черкасах 24 березня перенесено на 17:00, 8квітня.

Концерти в Європі, у зв’язку з введенням карантину на невизначений термін - скасовані. Нові дати концертів в Польші та Чехії будуть оголошені пізніше, разом з анонсом північно-американського туру країнами США та Канади. Орієнтовний час проведення концертів осінь 2020 року.

 

Читайте також:

 • Інший Тарас Тополя: зрада на фронті, сором перед дітьми та про тих, хто не воює

  Де найважче бути: на фронті чи на сцені? Чого боявся Тарас Тополя після повернення з передової? Який величезний виклик для суспільства чекає нас після перемоги? Які були найважчі дні під час війни і що давало сили та надію?[...]
 • Цієї осені зустрінемося наживо на концертах гурту Антитіла в США та Канаді!

  Всесвітньо відомий український гурт «Антитіла» з 28 вересня 2023 року по 18 жовтня 2023 року вирушає в тур США та Канадою для збору коштів для Збройних Сил України та гуманітарної допомоги.[...]
 • Легендарні Боно та Едж з U2 приєдналися до концерту в Лондоні

  Мали честь приєднатися до Antytila в Electric Brixton минулої ночі, щоб виконати "Mothers" Ці музиканти - Тарас, Дмитро, Сергій, Дмитро, Михайло... Народ України, не хоче воювати[...]
 • В пам‘ять про загиблих побратимів. Фортеця Бахмут – Акустична версія

  У пам’ять про загиблих побратимів 130 батальйону ТРО, 241 бригади Збройних Сил України у визвольній війні проти російських окупантів. Всім, хто на щиті і зі щитом - присвячується.[...]