БО Антитіла
Antytila

Гурт Антитіла продовжує гастролі закордоном. Наступне місто європейського туру – Париж

09.01.23

Франція стане однію з країн Європи, яка побачить виступ гурту Антитіла в одному з найпрекрасніших концертних залів Парижу – Cabaret Sauvage, в самому центрі парку Parc de la Villette біля каналу de l’Ourcq.
Cabaret Sauvage – місце, яке належить глядачу.

https://www.cabaretsauvage.com/work/antytila

Музиканти везуть свій сьомий студійний альбом MLNL та вже улюблені пісні мільйонів, які стали символом віри та надії в Перемогу людей по всьому світу, а також якісний звук та світло, аби підтримати, віддячити парижанам і українцям закордоном за підтримку.
Концерти Антитіл – це витончене шоу, що поєднується якісною музикою, візуальними та світловими режисерськими рішеннями, які плавно переходять з пісень в розмови залу із Тарасом Тополею, який через гумор, метафори, і особистий досвід говорить про любов, дружбу, війну і Україну у світі.
Півторагодинні концерти музикантів проходять на одному диханні, їх можна порівняти з найкращим французьким вином чи улюбленим фільмом з неочікуваними драматичними обертами і довгим післясмаком, який викликає бажання відчути це дійство знову.

«Ми запрошуємо усіх українців у Франції на наш концерт. Протягом всього часу, що ми були на передовій ми відчували неабияку підтримку з Франції і знаємо, що нас там чекають. Ми разом співатимемо пісні, які, без перебільшень, сьогодні співають мільйони, а також говоритимемо про війну, з перших вуст. У наших піснях український грув та українська душа!» – ділиться лідер гурту Антитіла Тарас Тополя.

Квітень 2023 року, Квитки та деталі за посиланням:
Українські музиканти з першого дня повномасштабного вторгнення змінили свої музичні інструменти на зброю та стали на захист України у складі бойового батальйону. Брали участь у боях за Харківську область про що знятий фільм BBC.

https://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/p0cs677h/frontline-frontmen

Згодом вони заспівали разом З Боно та The Edge з U2, випустили спільну пісню та кліп з Едом Шираном, а також виступили разом на одній сцені кілька місяців тому.

Наразі музиканти всі свої зусилля направляють на волонтерські проекти власного Благодійного Фонду, який також опікується дітьми родин загиблих військових їхнього 130го батальйону.

Офіційний сайт благодійного фонду Антитіла:

https://www.antytila.ua/

23.04 Париж

Читайте також:

 • Антитіла презентують свою нову пісню: ‘Мій сокіл’ – саундтрек до гри ‘Death from Above’

  Гурт Антитіла презентує нову пісню двома мовами та відео до неї, які були створена спеціально для комп'ютерної гри німецько-фінського продакшену "Death from Above". Українською пісня називається «Мій сокіл».[...]
 • Антитіла завершили першу європейську частину туру. Попереду США та Канада, нові європейські міста, Австралія та Нова Зеландія

  У лютому 2023 з початку повномасштабного вторгнення та після перебування на передовій Антитіла вперше вирушили з концертами за кордон[...]
 • Усім гравцям приготуватися. Антитіла стають частиною Death from Above

  Усім гравцям приготуватися! Антитіла стають частиною Death From Above. Це гра-симулятор дрона в аркадному стилі, дія якої відбувається під час російського вторгнення в Україну.[...]
 • Інший Тарас Тополя: зрада на фронті, сором перед дітьми та про тих, хто не воює

  Де найважче бути: на фронті чи на сцені? Чого боявся Тарас Тополя після повернення з передової? Який величезний виклик для суспільства чекає нас після перемоги? Які були найважчі дні під час війни і що давало сили та надію?[...]