БО Антитіла
Antytila

Гурт Антитіла продовжує гастролі закордоном. Наступне місто європейського туру – Париж

09.01.23

Франція стане однію з країн Європи, яка побачить виступ гурту Антитіла в одному з найпрекрасніших концертних залів Парижу – Cabaret Sauvage, в самому центрі парку Parc de la Villette біля каналу de l’Ourcq.
Cabaret Sauvage – місце, яке належить глядачу.

https://www.cabaretsauvage.com/work/antytila

Музиканти везуть свій сьомий студійний альбом MLNL та вже улюблені пісні мільйонів, які стали символом віри та надії в Перемогу людей по всьому світу, а також якісний звук та світло, аби підтримати, віддячити парижанам і українцям закордоном за підтримку.
Концерти Антитіл – це витончене шоу, що поєднується якісною музикою, візуальними та світловими режисерськими рішеннями, які плавно переходять з пісень в розмови залу із Тарасом Тополею, який через гумор, метафори, і особистий досвід говорить про любов, дружбу, війну і Україну у світі.
Півторагодинні концерти музикантів проходять на одному диханні, їх можна порівняти з найкращим французьким вином чи улюбленим фільмом з неочікуваними драматичними обертами і довгим післясмаком, який викликає бажання відчути це дійство знову.

«Ми запрошуємо усіх українців у Франції на наш концерт. Протягом всього часу, що ми були на передовій ми відчували неабияку підтримку з Франції і знаємо, що нас там чекають. Ми разом співатимемо пісні, які, без перебільшень, сьогодні співають мільйони, а також говоритимемо про війну, з перших вуст. У наших піснях український грув та українська душа!» – ділиться лідер гурту Антитіла Тарас Тополя.

Квітень 2023 року, Квитки та деталі за посиланням:
Українські музиканти з першого дня повномасштабного вторгнення змінили свої музичні інструменти на зброю та стали на захист України у складі бойового батальйону. Брали участь у боях за Харківську область про що знятий фільм BBC.

https://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/p0cs677h/frontline-frontmen

Згодом вони заспівали разом З Боно та The Edge з U2, випустили спільну пісню та кліп з Едом Шираном, а також виступили разом на одній сцені кілька місяців тому.

Наразі музиканти всі свої зусилля направляють на волонтерські проекти власного Благодійного Фонду, який також опікується дітьми родин загиблих військових їхнього 130го батальйону.

Офіційний сайт благодійного фонду Антитіла:

https://www.antytila.ua/

23.04 Париж

Читайте також:

 • Скоро. Прем’єра «Фортеця Бахмут»

  Боятись не гріх, Гріх – зрадити своїх! Скоро. Прем’єра «Фортеця Бахмут»[...]
 • Вперше – Антитіла в Ізраїлі.

  Колись саме в Тель Авіві ми зняли один з перших наших кліпів. Саме від ізраїльських інструкторів ми отримували важливі знання, як парамедики і саме найкращі ізарїльські бандажі рятували і продовжують рятувати нашим побратимам життя на передовій.[...]
 • Гурт Антитіла продовжує гастролі закордоном. Наступне місто європейського туру – Париж

  Франція стане однію з країн Європи, яка побачить виступ гурту Антитіла в одному з найпрекрасніших концертних залів Парижу - Cabaret Sauvage, в самому центрі парку Parc de la Villette біля каналу de l'Ourcq.[...]
 • Гурт Антитіла продовжує гастролі закордоном. Наступні країни – Чехія та Німеччина

  Один з найвідоміших українських поп-рок гуртів Антитіла вперше дасть низку концертів в Європі – Чехії та Німеччині в березні 2023 року.[...]