БО Антитіла
Antytila

HELLO ЕКВАТОР

18.06.19

Мінування, скандал з квитками та флешмоб від фанів: чим запам’яталися перші концерти стадіонного туру Hello гурту Антитіла.

15 червня відбувся концерт гурту Антитіла на полтавському стадіоні «Ворскла ім. О. Бутковського». Це третій концерт із п’яти в рамках стадіонного туру “Hello”, який пройшов на підтримку нового однойменного альбому. На Заході та Сході вже майже п'ятдесят тисяч людей почули та проспівали «Hello» разом з гуртом Антитіла. Попереду Одеса та Київ.
Тур «Hello» знаковий для гурту Антитіла, і в цілому для українського шоу-бізнесу.

У 2018 році музиканти не лише першими анонсували свій стадіонний тур, вони також стали першими, хто за підтримки технічного партнера PR music, згодом використав надсучасне звукове та світлове обладнання на своїх концертах по Україні. Саме це обладнання використовують зірки світового рівня такі як: Daddy Yankee, Tokio Hotel та інші. Все стало можливим завдяки тривалій підготовці та праці великої команди, що нараховує близько ста людей. Члени команди кожного дня здійснюють великий обсяг роботи, задля того щоб сучасна українська музика потужно прозвучала у п‘яти запланованих містах туру.

Підсумуємо чим запам’яталися концерти гурту Антитіла у Львові, Харкові та Полтаві глядачам та організаторам… 
Про це мало говорили, але перші два концерти туру Hello були на межі зриву з різних причин. Так у Львові, після першого етапу рекламної кампанії туру, Федерація Футболу України вимагала перенести концерт через хвилювання за можливе пошкодження відвідувачами концерту Антитіл нового покриття стадіону «Арена Львів», яке постелили перед футбольним матчем збірної України. Представники гурту відстояли подію, хоча й пішли на обмеження і погодилися задіяти лише половину стадіону, перемістивши сцену і мінімізувавши загрози для газону і майбутнього матчу..

А за кілька днів до Харківського концерту до директора гурту Антитіла Сергія Вусика надходили регулярні повідомлення про можливе замінювання стадіону та пропозиції «вирішити питання» за певну винагороду.
Тут слід подякувати керівництву, співробітникам МВС та СБУ у Харкові які взяли ситуацію під власний контроль. Необхідно зазначити, що підготовка та промо-кампанія до харківського концерту не припинялася навіть після введення воєнного стану восени 2018, хоча багато заходів у місті Харкові через це було скасовано. 
Підготовка концерту в Полтаві також не пройшла без скандалу: колишній мер міста і потенційний кандидат у депутати Олександр Мамай, офіційно придбавши у Антитіл 700 квитків на концерт і почав їх безкоштовне розповсюдження серед жителів міста, що викликало неабиякий інтерес в медіа.

Але, не зважаючи на всі нюанси підготовки, найбільше що запам‘яталося людям у Львові, Харкові та Полтаві – унікальна атмосфера єднання, що притаманна лише Антитілам. Слід зазначити, що на трьох концертах було багато прихильників гурту, які приїхали з різних країн: США, Німеччина, Велика Британія, Угорщина, Нідерланди, Ізраїль та ін.

«Ми перетнули екватор туру! Сказати що ми в захопленні – нічого не сказати. Ми очікували десятки тисяч людей у Львові, і це сталося. Але ми точно не були готові до тієї кількості людей і того куражу, який був у Харкові та Полтаві. Все що сталося з Антитілами за останній місяць – це якась магія. До нас збираються прихильники зі всього світу. Чи могли ми подумати що у Полтаву летітимуть із Остіну, Мінська. А у Львів із Швейцарії, Канади, Ізраїлю. 24-го серпня ми привеземо Hello в Одесу! Буде незалежно, буде вільно і гаряче. А ще всерйоз думаємо над розширенням географії стадіонного туру»- зізнається Тарас Тополя.

Для кожного міста Антитіла готували музичні сюрпризи. Так у Львові на одній сцені з командою виступили близько п’ятдесяти дітей, вони мовою жестів виконали пісню «Лови момент». Також у Львові відбулася презентація пісні та кліпу «Symphony» у співпраці з гуртом Clean Bandit. Гості Харкова та Полтави почули дует Тараса Тополі та Олексія Веренчика з гурту DETACH. Вони виконали разом пісню «Смотри в меня». Фан-клуб Антитіл також не пас задніх, і в оригінальний спосіб привітав Антитіла у Харкові. Під час виконання пісні «Hello» вони підняли сотні табличок із назвою пісні.

У Харкові та Полтаві глядачі також вітали батьків Тараса Тополі, які відвідали саме ці міста. В силу життєвих обставин, вони рідко бувають на виступах гурту Антитіла. 
Незмінним у кожному місті була музична програма від Антитіл, тривалістю у дві з половиною години, шоу з графічними та візуальними ефектами, ексклюзивна відкрита сцена у формі напівкола шириною понад сорока метрів, яка була створена спеціально для туру Hello.
Стадіонний тур «Hello» триває. Наступний концерт відбудеться 24 серпня в місті Одеса на стадіоні «Спартак», а завершиться тур 17 листопада у столичному Палаці спорту.

Антитіла – більше, ніж музика!

Читайте також:

 • Інший Тарас Тополя: зрада на фронті, сором перед дітьми та про тих, хто не воює

  Де найважче бути: на фронті чи на сцені? Чого боявся Тарас Тополя після повернення з передової? Який величезний виклик для суспільства чекає нас після перемоги? Які були найважчі дні під час війни і що давало сили та надію?[...]
 • Цієї осені зустрінемося наживо на концертах гурту Антитіла в США та Канаді!

  Всесвітньо відомий український гурт «Антитіла» з 28 вересня 2023 року по 18 жовтня 2023 року вирушає в тур США та Канадою для збору коштів для Збройних Сил України та гуманітарної допомоги.[...]
 • Легендарні Боно та Едж з U2 приєдналися до концерту в Лондоні

  Мали честь приєднатися до Antytila в Electric Brixton минулої ночі, щоб виконати "Mothers" Ці музиканти - Тарас, Дмитро, Сергій, Дмитро, Михайло... Народ України, не хоче воювати[...]
 • В пам‘ять про загиблих побратимів. Фортеця Бахмут – Акустична версія

  У пам’ять про загиблих побратимів 130 батальйону ТРО, 241 бригади Збройних Сил України у визвольній війні проти російських окупантів. Всім, хто на щиті і зі щитом - присвячується.[...]