БО Антитіла
Antytila

КОНКУРС #HELLOУКРАЇНАШУКАЄТАЛАНТИ ЗАВЕРШЕНО!

15.09.20

«Антитіла» та Телеканал Україна вдячні кожному учаснику за творчість і віру у свою мрію – виступити на одній сцені з популярним українським гуртом. 

У з’язку з Covid-19 були внесені зміни у правила конкурсу. Спільним рішенням телеканалу Україна та гурту Антитіла переможці будуть обрані наступним чином:

– 22 вересня на офіційній сторінці гурту Антитіла в Instagram (@antytila_official) буде розміщено 10 відео фіналстів. Того ж дня стартує онлайн голосування за переможця конкурсу. 

– 1 жовтня буде оголошена п’ятірка переможців за результами онлайн голосування та експертною думкою членів журі. Ці переможці отримають консультативну підтримку від гурту Антитіла протягом пів року, а один з них виступить на одній сцені з Антитілами на стадіонних концертах у 2021 році.

– 31 жовтня зі сцени запорізського Палацу Спорту у прямому ефірі на офіційній сторінці гурту Антитіла пролунає ім’я переможця – гурт, який виступить на п’яти стадіонах в рамках туру Hello. Концерти відбудуться у період травень-червень 2021 р.  


«Ми вдячні всім учасникам, хто приєднався до конкурса. Було сотні заявок, але ми командою передивилися кожного. Чимало цікавих та самобутніх колективів і я впевнений, що на них чекає велика сцена. Я радію і ще раз це доводить, що у нашій країні великий творчий потенціал і яскрава молодь за якою майбутне.Всім Антитіла і все буде Україна!» – поділився Taras Topolya.

Читайте також:

 • Скоро. Прем’єра «Фортеця Бахмут»

  Боятись не гріх, Гріх – зрадити своїх! Скоро. Прем’єра «Фортеця Бахмут»[...]
 • Вперше – Антитіла в Ізраїлі.

  Колись саме в Тель Авіві ми зняли один з перших наших кліпів. Саме від ізраїльських інструкторів ми отримували важливі знання, як парамедики і саме найкращі ізарїльські бандажі рятували і продовжують рятувати нашим побратимам життя на передовій.[...]
 • Гурт Антитіла продовжує гастролі закордоном. Наступне місто європейського туру – Париж

  Франція стане однію з країн Європи, яка побачить виступ гурту Антитіла в одному з найпрекрасніших концертних залів Парижу - Cabaret Sauvage, в самому центрі парку Parc de la Villette біля каналу de l'Ourcq.[...]
 • Гурт Антитіла продовжує гастролі закордоном. Наступні країни – Чехія та Німеччина

  Один з найвідоміших українських поп-рок гуртів Антитіла вперше дасть низку концертів в Європі – Чехії та Німеччині в березні 2023 року.[...]