КОНКУРС #HELLOУКРАЇНАШУКАЄТАЛАНТИ ЗАВЕРШЕНО!

15.09.20

«Антитіла» та Телеканал Україна вдячні кожному учаснику за творчість і віру у свою мрію – виступити на одній сцені з популярним українським гуртом. 

У з’язку з Covid-19 були внесені зміни у правила конкурсу. Спільним рішенням телеканалу Україна та гурту Антитіла переможці будуть обрані наступним чином:

– 22 вересня на офіційній сторінці гурту Антитіла в Instagram (@antytila_official) буде розміщено 10 відео фіналстів. Того ж дня стартує онлайн голосування за переможця конкурсу. 

– 1 жовтня буде оголошена п’ятірка переможців за результами онлайн голосування та експертною думкою членів журі. Ці переможці отримають консультативну підтримку від гурту Антитіла протягом пів року, а один з них виступить на одній сцені з Антитілами на стадіонних концертах у 2021 році.

– 31 жовтня зі сцени запорізського Палацу Спорту у прямому ефірі на офіційній сторінці гурту Антитіла пролунає ім’я переможця – гурт, який виступить на п’яти стадіонах в рамках туру Hello. Концерти відбудуться у період травень-червень 2021 р.  


«Ми вдячні всім учасникам, хто приєднався до конкурса. Було сотні заявок, але ми командою передивилися кожного. Чимало цікавих та самобутніх колективів і я впевнений, що на них чекає велика сцена. Я радію і ще раз це доводить, що у нашій країні великий творчий потенціал і яскрава молодь за якою майбутне.Всім Антитіла і все буде Україна!» – поділився Taras Topolya.

Читайте також:

 • Світова прем‘єра: Ед Ширан та Антитіла презентують пісню

  Ед Ширан та гурт Антитіла презентують спільну пісню - рімейк треку 2Step з останнього альбому британського артиста, у якому Тарас Тополя співає українською. [...]
 • MILLENNIAL

  Антитіла готували новий альбом відчуваючи незворотність жахливих подій, яким хотіли надихати і підтримувати український народ, підносити українську культуру в світі.[...]
 • Саме те ТрО

  Антитіла прийняли рішення приєднатись до Сил територіальної оборони ЗСУ.[...]
 • ТУР MLNL 2022

  Ми продовжуємо традицію масштабних стадіонних концертів «Hello» та оголошуємо новий тур на підтримку майбутнього альбому – MLNL (Міленіальні).[...]