БО Антитіла
Antytila

КОНКУРС #HELLOУКРАЇНАШУКАЄТАЛАНТИ ЗАВЕРШЕНО!

15.09.20

«Антитіла» та Телеканал Україна вдячні кожному учаснику за творчість і віру у свою мрію – виступити на одній сцені з популярним українським гуртом. 

У з’язку з Covid-19 були внесені зміни у правила конкурсу. Спільним рішенням телеканалу Україна та гурту Антитіла переможці будуть обрані наступним чином:

– 22 вересня на офіційній сторінці гурту Антитіла в Instagram (@antytila_official) буде розміщено 10 відео фіналстів. Того ж дня стартує онлайн голосування за переможця конкурсу. 

– 1 жовтня буде оголошена п’ятірка переможців за результами онлайн голосування та експертною думкою членів журі. Ці переможці отримають консультативну підтримку від гурту Антитіла протягом пів року, а один з них виступить на одній сцені з Антитілами на стадіонних концертах у 2021 році.

– 31 жовтня зі сцени запорізського Палацу Спорту у прямому ефірі на офіційній сторінці гурту Антитіла пролунає ім’я переможця – гурт, який виступить на п’яти стадіонах в рамках туру Hello. Концерти відбудуться у період травень-червень 2021 р.  


«Ми вдячні всім учасникам, хто приєднався до конкурса. Було сотні заявок, але ми командою передивилися кожного. Чимало цікавих та самобутніх колективів і я впевнений, що на них чекає велика сцена. Я радію і ще раз це доводить, що у нашій країні великий творчий потенціал і яскрава молодь за якою майбутне.Всім Антитіла і все буде Україна!» – поділився Taras Topolya.

Читайте також:

 • Антитіла вирушають у першу частину європейського туру

  Ми вирушаємо у першу частину європейського туру «Stand by UA». Перша країна – Польща. Спеціальний гість наших концертів - гурт Chemia.[...]
 • Гурт Антитіла та Ед Ширан разом виконали 2step у Варшаві

  Нарешті ми зустрілися та заспівали разом 2Step. Ми не виступали кілька місяців. Варшава, 80 000 чоловік, живий виступ та наш український прапор![...]
 • Знайомтеся, Благодійний Фонд «АНТИТІЛА»

  Починаючи з 2014 року, наша волонтерська команда, завдяки друзям, небайдужим громадянам та українцям з усіх куточків світу, зібрала, закупила, доставила, передала на фронт засобів військового і гуманітарного характеру на суму більш ніж 30 млн. грн.[...]
 • BBC зняли документальний фільм про гурт Антитіла

  Майже 6 місяців тому тисячі українців приєдналися до армії, аби протистояти російським загарбникам.[...]