БО Антитіла
Antytila

ШІСТЬ ТИСЯЧ ЛІХТАРІВ / ОДЕСА

24.08.19

Аномальна спека, подарунок від бійців, шість тисяч ліхтарів на стадіоні “Спартак” і Тарас Тополя в вишиванці – так група “Антитіла” відсвяткувала День Незалежності. 24 серпня в Одесі відбувся вже четвертий концерт успішного стадіонного туру Hello групи “Антитіла”, який проходить в підтримку нового однойменного альбому по містах України, передає прес-служба групи.

 
В Одесі був особливий концерт, оскільки припав на святковий день - День Незалежності. Атмосфера на стадіоні була відповідна. Багато людей на концерт прийшли у вишиванках і з жовто-блакитними прапорами. Без сюрпризів від групи не обійшлося.

На масштабну, розміром з п'ятиповерховий будинок сцену лідер гурту Тарас Тополя вийшов в дизайнерській білій вишиванці. На ній було вишито символ життя і розвитку - дерево, де елементи символізують: коріння - минуле, стовбур - сучасне, а велика крона- майбутнє. Одеських шанувальників "Антитіла" порадували, виконавши пісню "Завжди моя", яка є присвятою Україні та її захисникам.

Слід зазначити, що пісня "Буде син" з нового альбому Hello б'є рекорди за переглядами на офіційному YouTube каналі групи "Антитіла" серед пісень, які не мають відеокліпу.

“Ми задихалися спочатку від спеки, а потім від любові до людей, які прийшли. В Одесі була дуже особлива атмосфера. Можливо так вплинув піднесений настрій до Дня Незалежності, або, може, одесити просто давно чекали нас на стадіонах, може ми скучили за драйвом після Полтави. А можливо все разом. Запам’яталося як все поле синхронно в такт відривалося від землі під пісню “Ми”. Такої єдності не було ніде”, – прокоментував Тарас Тополя.

Група “Антитіла” також отримала подарунки від одеситів. На прес-конференцію, яка проходила перед концертом, прийшли бійці одеської 28-ї окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу і військові 7-го окремого полку зв’язку.

Бійці в подяку за активну підтримку військових під час бойових дій на сході України протягом п’яти років подарували бригадний прапор і вручили групи “Антитіла” подяку.

Стадіонний тур Hello триває. 17 листопада в столиці відбудеться фінальний концерт туру. “Антитіла” всіх запрошують до Палацу Спорту.

Читайте також:

 • Інший Тарас Тополя: зрада на фронті, сором перед дітьми та про тих, хто не воює

  Де найважче бути: на фронті чи на сцені? Чого боявся Тарас Тополя після повернення з передової? Який величезний виклик для суспільства чекає нас після перемоги? Які були найважчі дні під час війни і що давало сили та надію?[...]
 • Цієї осені зустрінемося наживо на концертах гурту Антитіла в США та Канаді!

  Всесвітньо відомий український гурт «Антитіла» з 28 вересня 2023 року по 18 жовтня 2023 року вирушає в тур США та Канадою для збору коштів для Збройних Сил України та гуманітарної допомоги.[...]
 • Легендарні Боно та Едж з U2 приєдналися до концерту в Лондоні

  Мали честь приєднатися до Antytila в Electric Brixton минулої ночі, щоб виконати "Mothers" Ці музиканти - Тарас, Дмитро, Сергій, Дмитро, Михайло... Народ України, не хоче воювати[...]
 • В пам‘ять про загиблих побратимів. Фортеця Бахмут – Акустична версія

  У пам’ять про загиблих побратимів 130 батальйону ТРО, 241 бригади Збройних Сил України у визвольній війні проти російських окупантів. Всім, хто на щиті і зі щитом - присвячується.[...]