БО Антитіла
Antytila

СКОРО! АНТИТІЛА – HELLO LIVE CONCERT / KYIV / OFFICIAL TEASER

02.04.20

12 квітня альбому HELLO один рік! Саме на 12 квітня о 21:00 і запланований показ на нашому YouTube каналі одного з 2х столичних концертів туру HELLO. 
 
До речі, на пісні з цього альбому ми зняли найбільшу кількість відеокліпів в історії групи - 7/10!

Під час першого показу концерту на ютуб, карантинним недільним вечором, всі охочі вперше зможуть вільно поспілкуватись зі всім складом Антитіла в чаті під відео, як з музикантами, так і з менеджментом групи, протягом цілих 2х годин.

За бажанням, накидати нам в цьому ж чаті запитань ще до початку перегляду.

Всі члени колективу будуть присутні в чаті під своїми справжніми іменами. Разом з цим, до кінця карантину, ми починаємо серію невідомих фактів про дуже відомі події в житті гурту Антитіла за останні 10 років. Що було насправді? Скільки це коштувало? Які непередбачувані обставини з’являлись? Як гурт вирішував їх та як це було вигадано – цікавить справді кожного?! Ми готові ділитись по-чесному.

Що ж творилося за кулісами столичного Палацу Спорту?

Всього за півгодини до найвідповідальнішого концерту з чітким до секунди графіком виходу в прямий ефір на телеканалі М1, з 10 тисячами очікуючими, вже на той момент, шанувальниками в залі, майже з річною підготовкою шоу, де було продумано кожну деталь, та сценою в мільйон гривень – не знайшлось концертних штанів для соліста групи. З певних причин, замовлені концертні костюми були пошиті лише в день концерту. Ніщо “нє предвещало бєди”, ніхто і не подумав взяти запасний, інший концертний одяг чи перевірити костюми вдень. У всіх купа інших важливіших справ. І ось, 30 хвилин до виходу на сцену, із залу чутно, як шанувальники плескають, а музиканти розуміють, що вони краще виглядають без красивих блакитних штанів, ніж в них. Михайло Чирко намотував чергове коло біля стола, бо за ці штани відповідав саме він. В повітрі повисла тиша. Кожен випадковий зайшовши в гримерку одразу отримував порцію настрою «за штани» – Сергій думав.

25 хвилин до початку концерту. Музикантами сформоване спільне кризове рішення. По суті, єдине можливе і по сьогодні – покладатися можна лише на себе і свої сили. Дмитро Водовозов, вскочивши на моноколесо, зривається в сусідній торгівельний центр Гуллівер за новими штанами для Тараса. По суті, без барабанщика концерт і не почнеш, але й прямий ефір не затримається і почнеться рівно о 20:00. На вулиці вихідний день, купа людей і ТЦ в Україні, як завжди, “майже пустий”.

13 хвилин до початку. В груповий чат приходить повідомлення, що штани куплені разом із фото у підтвердження.

8 хвилин до початку. Дмитро, як воїн, на моноколесі зі штанами влітає у гримерну. Загальний сценічний образ групи вже перероблено. З п’яти костюмів залишилось тільки два блакитних піджаки. Сергій натягнув чорні стрейчі від Жолудя. Михайло, зупинившись на півоберті біля столу та заспокоївшись, з посмішкою одягає на себе бас-гітару.

2 хвилини до початку. Гурт за кулісами. По всіх раціях організаторів та техніків пройшла новина, що штани є.

Режисери рахують відлік. Ми починаємо!

– Над концертом працювало більше 200 людей, не враховуючи ще 200 волонтерів.

– Загальна кількість людей в залі, які просканували свій квиток, не враховуючи дітей до 8 років, за інформацію наданою квитковими операторами – 9 783 чол. І Палац Спорту міг прийняти ще. Розвіяно міф про його вмісткість.

– Загальна вартість концерту більше 2 000 000 грн.

– Перший Палац Спорту був проданий майже без рекламної кампанії, за 2 місяці до дати концерту.

– В даному концертному відео повністю відсутня редакція звуку. Виконання залишилось повністю таким, як було на концерті.

– Тарас проспівав 2 концерти підряд, по 2,5 години кожен з неокріплим голосом після важкої ангіни.

– Дмитро Жолудь вперше використав для обробки звуку Кемпер 2.0, з повністю прописаними Midi командами під кожну частину, кожної пісні. І все це в прямому ефірі, без можливості тестування поведінки приладу та прописаних команд раніше в репетиційних чи концертних умовах.

– Дімчик отримав звання рятівника групи за подвиг з моноколесом. Для моноколеса була запронована зимова гума.

– Антитіла і далі продовжують працювати зі своєю улюбленою швачкою, Катериною, але Михайло тепер все робить наперед. Примірки більше не відкладаються на останній день.

#HELLOANTYTILA #HELLOTOUR #АНТИТІЛА

Читайте також:

 • Інший Тарас Тополя: зрада на фронті, сором перед дітьми та про тих, хто не воює

  Де найважче бути: на фронті чи на сцені? Чого боявся Тарас Тополя після повернення з передової? Який величезний виклик для суспільства чекає нас після перемоги? Які були найважчі дні під час війни і що давало сили та надію?[...]
 • Цієї осені зустрінемося наживо на концертах гурту Антитіла в США та Канаді!

  Всесвітньо відомий український гурт «Антитіла» з 28 вересня 2023 року по 18 жовтня 2023 року вирушає в тур США та Канадою для збору коштів для Збройних Сил України та гуманітарної допомоги.[...]
 • Легендарні Боно та Едж з U2 приєдналися до концерту в Лондоні

  Мали честь приєднатися до Antytila в Electric Brixton минулої ночі, щоб виконати "Mothers" Ці музиканти - Тарас, Дмитро, Сергій, Дмитро, Михайло... Народ України, не хоче воювати[...]
 • В пам‘ять про загиблих побратимів. Фортеця Бахмут – Акустична версія

  У пам’ять про загиблих побратимів 130 батальйону ТРО, 241 бригади Збройних Сил України у визвольній війні проти російських окупантів. Всім, хто на щиті і зі щитом - присвячується.[...]