Antytila

UNICEF «ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ» 

04.12.19

МОЛОДІЖНИЙ ПОСОЛ UNICEF UKRAINE TARAS TOPOLIA ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІКДРИТТІ ФОТОВИСТАВКИ UNICEF «ЗАХИСТ ПРАВА ДІТЕЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ» У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ.

Фотовиставка організована у рамках Тижня прав людини у Верховній Раді та є частиною заходів ЮНІСЕФ з нагоди 30ї річниці Конвенції ООН про права дитини.
Адже півмільйона дітей на сході нашої країни щодня стикаються з порушеннями своїх прав через бойові дії на Донбасі.
У прес-брифінгу взяли участь голова UNICEF в Україні Лотта Сільвандер, Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Дмитро Лубінець та молодіжний посол UNICEF в Україні, фронтмент гурту Антитіла Тарас Тополя.


"Мрії дітей на Сході повинні втілюватися у життя. Наразі важко говорити про мрії, коли сотні тисяч дітей не мають змогу забезпечити навіть свої базові потреби. Наша мета - привернути увагу всіх, від кого залежить майбутнє українських дітей, до їх прав і спонукати працювати у напрямку їх всеосяжного забезпечення, якою б важкою не була політична та військова обстановка у країні", - зазначив на відкритті Тарас Тополя.
У рамках відкриття відбувся виступ Хору хлопчиків та юнаків муніципальної академічної чоловічої капели ім. Л. Ревуцького, в якому колись виступав Тарас Тополя. Вони акапельно виконали «Щедрик».

Читайте також:

 • Альбом «MLNL» гурту Антитіла на CD доступний для покупки!

  [...]
 • Cтадіонний тур MLNL переносяться на 2023 рік

  Усі концерти стадіонного туру MLNL переносяться на 2023 рік. [...]
 • Світова прем‘єра: Ед Ширан та Антитіла презентують пісню

  Ед Ширан та гурт Антитіла презентують спільну пісню - рімейк треку 2Step з останнього альбому британського артиста, у якому Тарас Тополя співає українською. [...]
 • MILLENNIAL

  Антитіла готували новий альбом відчуваючи незворотність жахливих подій, яким хотіли надихати і підтримувати український народ, підносити українську культуру в світі.[...]