БО Антитіла
Antytila

UNICEF «ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ» 

04.12.19

МОЛОДІЖНИЙ ПОСОЛ UNICEF UKRAINE TARAS TOPOLIA ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІКДРИТТІ ФОТОВИСТАВКИ UNICEF «ЗАХИСТ ПРАВА ДІТЕЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ» У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ.

Фотовиставка організована у рамках Тижня прав людини у Верховній Раді та є частиною заходів ЮНІСЕФ з нагоди 30ї річниці Конвенції ООН про права дитини.
Адже півмільйона дітей на сході нашої країни щодня стикаються з порушеннями своїх прав через бойові дії на Донбасі.
У прес-брифінгу взяли участь голова UNICEF в Україні Лотта Сільвандер, Голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Дмитро Лубінець та молодіжний посол UNICEF в Україні, фронтмент гурту Антитіла Тарас Тополя.


"Мрії дітей на Сході повинні втілюватися у життя. Наразі важко говорити про мрії, коли сотні тисяч дітей не мають змогу забезпечити навіть свої базові потреби. Наша мета - привернути увагу всіх, від кого залежить майбутнє українських дітей, до їх прав і спонукати працювати у напрямку їх всеосяжного забезпечення, якою б важкою не була політична та військова обстановка у країні", - зазначив на відкритті Тарас Тополя.
У рамках відкриття відбувся виступ Хору хлопчиків та юнаків муніципальної академічної чоловічої капели ім. Л. Ревуцького, в якому колись виступав Тарас Тополя. Вони акапельно виконали «Щедрик».

Читайте також:

 • Гурт Антитіла відправиться у північно-американський тур у 2023 році

  Один з найвідоміших українських поп-рок гуртів Антитіла дасть низку концертів у США та Канаді у вересні та жовтні 2023 року.[...]
 • Бути гідним – це бути українцем!

  Гідність - це не злякавшись, стати проти сильнішого ворога. Це віддавати останнє з вірою в Перемогу світла та правди.[...]
 • Гурт Антитіла дасть перший закордонний концерт у 2023 році в Лондоні

  Один з найвідоміших українських поп-рок гуртів Антитіла дасть свій перший закордонний концерт у 2023 році у Лондоні, 26 лютого.[...]
 • Єдиний український концерт гурту Антитіла у 2022 році.

  Міленіальний концерт. Єдиний український концерт гурту Антитіла у 2022 році. 25 грудня. Львів.[...]