БО Антитіла

Вибирай

  1. Рожеві діви

  2. Смотри в меня

  3. Леді

  4. А море море

  5. Вибирай

  6. Невидимка

  7. А я відкривав тебе

  8. Власний план

  9. Біла ворона

  10. Місця сили

  11. Ів Кусто

  12. Колискова

  13. Рожеві діви Remix

  14. Ів Кусто Pop vers

Про альбом
 Вибирай

Про альбом

Восени 2011 року АНТИТІЛА закінчили роботу над другим альбомом, який називається «Вибирай». Презентація альбому відбулася в Києві, а потім група вирушила у великий промо-тур містами України. На платівці альбому «Вибирай» записано 11 пісень і 3 бонуси, серед яких російськомовна композиція «Смотри в меня», яка у 2012 році потрапила до відомого рокового російського хіт-параду «Чартова дюжина 13» радіостанції «Наше радио» і три місяці поспіль трималася на його вершині.

Тарас Тополя: – Наш другий альбом “Вибирай” наповнений на 90 відсотків україномовними піснями – тут немає певних мовних упереджень, на кшталт, ми хочемо співати мовою, яка зручна для слухача – у нас є також і російськомовні, і англомовні пісні, – розповідає соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя. – До того ж, концепція альбому була не просто розважальною, а й соціальною – наприклад, пісні “Вибирай” і “Невидимка”, котрі закликають людей задуматись над певними речами і, можливо, у якісь моменти не наробити дурниць.

Також альбом записано майже наживо, і в нього потужніша енергетика, ніж у нашої першої платівки, “БудуВуду”. На саму презентацію альбому до столичного концерт-холу Crystal Hall зібралось чимало прихильників “Антитіл” – від 15-річних дівчат до “папіків” з довгоногими красунями. Також послухати “свіжу кров” української поп-рок сцени завітали соліст гурту “Скай” Олег Собчук, хореографи одного з танцювальних телешоу, хіп-хоп гурт “Новий Союз”, українська учасниця Євробачення-2010 Alyosha, гурт “Диверсанти” і “Пара Нормальних”. Детальніше читайте на УНІАН: http://culture.unian.ua/577240-vibiray-antitila-kontrastna-prezentatsiya-tvereziy-molodi.html

Останні релізи: